Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 16. krog 19.04.24
   TEKMA: Šmartno 1928 - NK Žalec 0 : 9 (0 : 9)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Podvršnik Domen (V)
  7  Cotič Lars
  8  Brinovec Žiga
  9  Jević Sven
  10  Remenih Jakob
  11  Kenda Marcel
  13  Hribar Aljaž
  14  Zupan Luka (K)
  15  Žalig taj
  17  Jug Peter
  20  Zupan Toni
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Gajšek Husnjak Maksim (V)
  4  Huš Oskar
  5  Jelen Enej
  8  Jagodič Taj
  9  Podlesek Lev
  10  Balaj Jon
  16  Tetaj Altin
  17  Agrež Tine
  19  Stopar Vid
  21  Doler Enej
  23  Brglez Nik
  Rezervni igralci
  2  Klemenc Rok
  3  Podgrajšek Lan
  5  Reberčnik Nik
  12  Mijatović Saša (V)
  Rezervni igralci
  11  Privošnik Gal
  18  Griguljak Jan
   TRENER
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   NK Žalec
   Petek Pascal
   STRELCI
   Šmartno 1928
   NK Žalec
   0 : 1   16 - Tetaj Altin (11') 
   0 : 2   16 - Tetaj Altin (13') 
   0 : 3   21 - Doler Enej (21') 
   0 : 4   18 - Griguljak Jan (46') 
   0 : 5   16 - Tetaj Altin (47') 
   0 : 6   8 - Jagodič Taj (48') 
   0 : 7   4 - Huš Oskar (50') 
   0 : 8   11 - Privošnik Gal (54') 
   0 : 9   11 - Privošnik Gal (70') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  32'     2 - Klemenc Rok
       8 - Brinovec Žiga
  66'     5 - Reberčnik Nik
       13 - Hribar Aljaž
  69'     12 - Mijatović Saša
       1 - Podvršnik Domen
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  40'     18 - Griguljak Jan
       23 - Brglez Nik
  52'     11 - Privošnik Gal
       16 - Tetaj Altin
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan