Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 16. krog 18.04.24
   TEKMA: Zreče - Nk Ljubno ob Savinji 2 : 5 (1 : 3)
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Slatinek Primož
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  1  Zver Tian (V)
  2  Pirnat Mark Stanislav
  5  Adamič Jakob
  6  Zagmajster Tim
  9  Fijavž Timotej (K)
  10  Brdnik Tilen
  11  Topolšek Žiga
  15  Hrovat Nik
  17  Bračko Val Ty
  18  Očko Gašper
  20  Brezovšek Jaka
   Nk Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  3  Klemenšek Miha
  4  Vrečer Enej
  5  Plesnik Rok
  7  Kladnik Andraž
  8  Lorenčič Ožbej
  9  Vertot Alen
  10  Plesnik Tomaž (K)
  11  Dešman Lukas
  14  Pečovnik Jošt
  15  Kompare Denis
  Rezervni igralci
  4  Škrinjar Anej
  7  Mahmutović Ali
  13  Koprivnik Jure
  14  Mavher Luka
  Rezervni igralci
  13  Krevzel Aljaž
  16  Govek Nace
  17  Orešnik Andraž
   TRENER
   Zreče
   Kotnik Gregor
   Nk Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   Zreče
   1 : 1 9 - Fijavž Timotej (22')
   2 : 5 10 - Brdnik Tilen (77')
   Nk Ljubno ob Savinji
   0 : 1   7 - Kladnik Andraž (21') 
   1 : 2   8 - Lorenčič Ožbej (30') 
   1 : 3   7 - Kladnik Andraž (37') 
   1 : 4   10 - Plesnik Tomaž (54')  11m
   1 : 5   14 - Pečovnik Jošt (75') 
   OPOMINJANI
   Zreče
   Nk Ljubno ob Savinji
    11 - Dešman Lukas (35')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zreče
   Nk Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
  59'     14 - Mavher Luka
       5 - Adamič Jakob
  60'     7 - Mahmutović Ali
       20 - Brezovšek Jaka
  64'     13 - Koprivnik Jure
       17 - Bračko Val Ty
   Nk Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  55'     16 - Govek Nace
       15 - Kompare Denis
  71'     13 - Krevzel Aljaž
       11 - Dešman Lukas
  75'     17 - Orešnik Andraž
       8 - Lorenčič Ožbej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan