Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 16. krog 18.04.24
   TEKMA: Kovinar Štore - NK Šentjur 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Jarc Filip
   1. pomočnik: Kurnik Marcel
   2. pomočnik: Avdihodžić Armin
   Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  4  Pušnik Nik (K)
  8  Božić Luka
  10  Smajlović Armin
  11  Kahrimanović Vedad
  13  Jeršič Žiga
  15  Oberžan David
  16  Lukenda Neli
  17  Rožman Berčon Tai
  19  Davidović Dejan
  20  Videc Patrik
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Panič Miloš (V)
  5  Planko Taj
  7  Studnička Tai
  8  Hladin Benjamin
  9  Ivanuša Taj
  10  Rizanaj Erion
  11  Smole Maj
  14  Testaniere Tilen
  17  Zeme Vid (K)
  20  Planko Kunaj Januš
  21  Leskovšek Nejc
  Rezervni igralci
  18  Alagić Nejc
  Rezervni igralci
  4  Planko Oliver
  6  Plevnik Nejc
   TRENER
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   NK Šentjur
   Bezjak Roman
   STRELCI
   Kovinar Štore
   1 : 0 11 - Kahrimanović Vedad (21')
   NK Šentjur
   1 : 1   17 - Zeme Vid (44') 
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  55'     18 - Alagić Nejc
       16 - Lukenda Neli
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  58'     6 - Plevnik Nejc
       7 - Studnička Tai
  61'     4 - Planko Oliver
       5 - Planko Taj
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan