Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 15. krog 12.04.24
   TEKMA: NK Šentjur - Zreče 1 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šeško Nik
   1. pomočnik: Avdihodžić Armin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Rozman Tit (V)
  2  Mauko Jug Tor
  3  Gajšek Urban
  5  Planko Taj
  6  Plevnik Nejc
  7  Ivanuša Taj
  8  Hladin Benjamin
  9  Smole Maj
  10  Rizanaj Erion
  17  Zeme Vid (K)
  20  Planko Kunaj Januš
   Zreče
Priimek in ime
  1  Zver Tian (V)
  2  Pirnat Mark Stanislav
  4  Škrinjar Anej
  5  Adamič Jakob
  6  Zagmajster Tim
  7  Mahmutović Ali
  9  Fijavž Timotej (K)
  11  Topolšek Žiga
  14  Kračun Jaka
  15  Hrovat Nik
  20  Brezovšek Jaka
  Rezervni igralci
  11  Mlaker Patrik
  13  Planko Oliver
  15  Stopinšek Aljoša
  18  Karlatec Podgoršek Filip
  22  Vrabl Jernej
  Rezervni igralci
  3  Hojnik Mark
  10  Brdnik Tilen
  13  Podgrajšek Gabriel
  18  Očko Gašper
   TRENER
   NK Šentjur
   Bezjak Roman
   Zreče
   Kotnik Gregor
   STRELCI
   NK Šentjur
   1 : 1 9 - Smole Maj (33')
   Zreče
   0 : 1   6 - Zagmajster Tim (22') 
   1 : 2   9 - Fijavž Timotej (51') 
   1 : 3   9 - Fijavž Timotej (55') 
   OPOMINJANI
   NK Šentjur
   Zreče
    9 - Fijavž Timotej (21')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šentjur
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Planko Oliver
       3 - Gajšek Urban
  46'     18 - Karlatec Podgoršek Filip
       13 - Planko Oliver
  47'     15 - Stopinšek Aljoša
       5 - Planko Taj
   Zreče
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Podgrajšek Gabriel
       2 - Pirnat Mark Stanislav
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan