Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 15. krog 12.04.24
   TEKMA: Združena Savinjska B - Kovinar Štore 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  4  Aleksić Tibor
  5  Cvenk Jaša
  6  Tominšek Teodor
  10  Bradeško Brin
  11  Plešivčnik Voranc
  12  Kolenc Lukas (V)
  13  Zabukovnik Miha (K)
  16  Bogataj Tjaž
  17  Gregl Maks
  18  Matevž Glušič
  19  Aleksić Leon
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  2  Lukenda Neli
  5  Pušnik Nik
  7  Božić Luka
  8  Rahmanović Semin (K)
  9  Davidović Dejan
  10  Jeršič Žiga
  11  Smajlović Armin
  13  Kahrimanović Vedad
  14  Oberžan David
  16  Rožman Berčon Tai
  Rezervni igralci
  1  Ropret Mark (V)
  9  Otavnik Timej
  14  Lapuh Matevž
  21  Kok Matic
  24  Kupec Žiga
  29  Rifelj Erazem
  Rezervni igralci
  15  Alagić Nejc
  20  Simić Aleks
   TRENER
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   Združena Savinjska B
   1 : 0 5 - Cvenk Jaša (21')
   2 : 0 9 - Otavnik Timej (60')
   Kovinar Štore
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska B
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska B
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  41'     1 - Ropret Mark
       12 - Kolenc Lukas
  50'     29 - Rifelj Erazem
       6 - Tominšek Teodor
  55'     9 - Otavnik Timej
       19 - Aleksić Leon
  60'     14 - Lapuh Matevž
       17 - Gregl Maks
  60'     24 - Kupec Žiga
       18 - Matevž Glušič
  60'     21 - Kok Matic
       16 - Bogataj Tjaž
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  40'     20 - Simić Aleks
       2 - Lukenda Neli
  60'     15 - Alagić Nejc
       7 - Božić Luka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan