Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 14. krog 05.04.24
   TEKMA: Nk Ljubno ob Savinji - Kovinar Štore 3 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Brglez Miha
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Nk Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  2  Brlec Matija
  3  Klemenšek Miha
  4  Vrečer Enej
  5  Plesnik Rok
  6  Cerar Matija
  7  Kladnik Andraž
  8  Lorenčič Ožbej
  9  Vertot Alen
  10  Plesnik Tomaž (K)
  14  Pečovnik Jošt
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  2  Lukenda Neli
  3  Videc Patrik (K)
  5  Pušnik Nik
  7  Božić Luka
  8  Rahmanović Semin
  9  Davidović Dejan
  10  Jeršič Žiga
  11  Smajlović Armin
  13  Kahrimanović Vedad
  14  Oberžan David
  Rezervni igralci
  11  Dešman Lukas
  15  Orešnik Andraž
  16  Lorenčič Jakob
  17  Govek Nace
  18  Atelšek Gal
  Rezervni igralci
  15  Rožman Berčon Tai
  17  Taseski Patrik
   TRENER
   Nk Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   Nk Ljubno ob Savinji
   1 : 0 9 - Vertot Alen (53')
   2 : 0 7 - Kladnik Andraž (61')
   3 : 0 5 - Plesnik Rok (72')
   Kovinar Štore
   OPOMINJANI
   Nk Ljubno ob Savinji
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Nk Ljubno ob Savinji
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Nk Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  45'     11 - Dešman Lukas
       2 - Brlec Matija
  66'     17 - Govek Nace
       4 - Vrečer Enej
  66'     16 - Lorenčič Jakob
       9 - Vertot Alen
  73'     15 - Orešnik Andraž
       14 - Pečovnik Jošt
  73'     18 - Atelšek Gal
       6 - Cerar Matija
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  74'     15 - Rožman Berčon Tai
       3 - Videc Patrik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan