Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 14. krog 05.04.24
   TEKMA: NK Šentjur - NK Žalec 2 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Černelič Melani
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Rozman Tit (V)
  2  Mauko Jug Tor
  5  Zeme Vid (K)
  6  Planko Taj
  7  Studnička Tai
  8  Hladin Benjamin
  9  Ivanuša Taj
  11  Smole Maj
  14  Testaniere Tilen
  15  Panič Miloš
  21  Leskovšek Nejc
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Mohorič Jakob (V)
  4  Huš Oskar (K)
  7  Jelen Enej
  8  Jagodič Taj
  9  Goršek Aljaž
  10  Balaj Jon
  16  Tetaj Altin
  19  Doler Enej
  21  Agrež Tine
  22  Škrubej Val
  23  Privošnik Gal
  Rezervni igralci
  10  Gajšek Urban
  19  Gruber Gaber
  20  Planko Kunaj Januš
  Rezervni igralci
  3  Podlesek Lev
  5  Arslanović Liam
  11  Griguljak Jan
  17  Ermenc Tine
  18  Stopar Vid
   TRENER
   NK Šentjur
   Bezjak Roman
   NK Žalec
   Petek Pascal
   STRELCI
   NK Šentjur
   1 : 2 9 - Ivanuša Taj (64')
   2 : 2 15 - Panič Miloš (78')
   NK Žalec
   0 : 1   10 - Balaj Jon (1') 
   0 : 2   23 - Privošnik Gal (4') 
   OPOMINJANI
   NK Šentjur
    11 - Smole Maj (70')
   NK Žalec
    3 - Podlesek Lev (70')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šentjur
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  25'     19 - Gruber Gaber
       5 - Zeme Vid
  67'     20 - Planko Kunaj Januš
       6 - Planko Taj
  79'     10 - Gajšek Urban
       11 - Smole Maj
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  20'     3 - Podlesek Lev
       19 - Doler Enej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan