Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 14. krog 05.04.24
   TEKMA: Zreče - Šmartno 1928 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pehar Jakob
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  1  Zver Tian (V)
  2  Pirnat Mark Stanislav
  4  Škrinjar Anej
  5  Adamič Jakob
  6  Zagmajster Tim
  8  Očko Gašper
  9  Fijavž Timotej (K)
  10  Brdnik Tilen
  11  Topolšek Žiga
  14  Kračun Jaka
  15  Hrovat Nik
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Podvršnik Domen (V)
  4  Zupan Luka (K)
  6  Žalig taj
  7  Hudournik Bor
  9  Jević Sven
  10  Remenih Jakob
  11  Pirnat Matteo
  13  Hribar Aljaž
  17  Jug Peter
  18  Feldin Nik
  20  Zupan Toni
  Rezervni igralci
  7  Mahmutović Ali
  13  Podgrajšek Gabriel
  18  Bračko Val Ty
  20  Brezovšek Jaka
  Rezervni igralci
  3  Reberčnik Nik
  5  Klemenc Rok
  8  Kenda Marcel
  12  Mijatović Saša (V)
  19  Podgrajšek Lan
   TRENER
   Zreče
   Kotnik Gregor
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   STRELCI
   Zreče
   1 : 1 9 - Fijavž Timotej (68')
   Šmartno 1928
   0 : 1   18 - Feldin Nik (39') 
   OPOMINJANI
   Zreče
    14 - Kračun Jaka (78')
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zreče
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
  60'     20 - Brezovšek Jaka
       6 - Zagmajster Tim
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Podgrajšek Lan
       6 - Žalig taj
  51'     5 - Klemenc Rok
       13 - Hribar Aljaž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan