Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 13. krog 29.03.24
   TEKMA: Kovinar Štore - Zreče 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Šeško Nik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  2  Lukenda Neli
  5  Pušnik Nik
  7  Božić Luka
  8  Rahmanović Semin (K)
  10  Jeršič Žiga
  13  Kahrimanović Vedad
  14  Oberžan David
  16  Rožman Berčon Tai
  17  Taseski Patrik
  20  Davidović Dejan
   Zreče
Priimek in ime
  1  Zver Tian (V)
  2  Pirnat Mark Stanislav
  3  Očko Gašper
  4  Škrinjar Anej
  5  Adamič Jakob
  6  Zagmajster Tim
  9  Fijavž Timotej (K)
  10  Bračko Val Ty
  14  Kračun Jaka
  15  Hrovat Nik
  20  Brezovšek Jaka
  Rezervni igralci
  3  Videc Patrik
  9  Simić Aleks
  11  Smajlović Armin
  15  Gobec Vid
  18  Rexhepi Erda
  21  Pušnik Tit
  22  Alagić Nejc
  Rezervni igralci
  7  Mahmutović Ali
  13  Podgrajšek Gabriel
   TRENER
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   Zreče
   Kotnik Gregor
   STRELCI
   Kovinar Štore
   1 : 0 8 - Rahmanović Semin (5')11m
   Zreče
   1 : 1   9 - Fijavž Timotej (23') 
   1 : 2   6 - Zagmajster Tim (47') 
   2 : 2   4 - Škrinjar Anej (67')  AG
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   Zreče
    9 - Fijavž Timotej (75')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  63'     18 - Rexhepi Erda
       2 - Lukenda Neli
  66'     22 - Alagić Nejc
       20 - Davidović Dejan
   Zreče
  Minuta  Igralec
  72'     13 - Podgrajšek Gabriel
       20 - Brezovšek Jaka
  72'     7 - Mahmutović Ali
       3 - Očko Gašper
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan