Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 13. krog 29.03.24
   TEKMA: Šmartno 1928 - Združena Savinjska B 1 : 5 (1 : 2)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Vasle Žan Luka
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Podvršnik Domen (V)
  2  Šarac Luka
  3  Jug Peter
  4  Zupan Luka (K)
  5  Feldin Nik
  7  Klemenc Rok
  9  Jević Sven
  10  Remenih Jakob
  11  Pirnat Matteo
  18  Zupan Toni
  19  Cotič Lars
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  4  Aleksić Tibor
  5  Cvenk Jaša
  6  Tominšek Teodor (K)
  10  Bradeško Brin
  11  Plešivčnik Voranc
  12  Kolenc Lukas (V)
  16  Bogataj Tjaž
  17  Gregl Maks
  18  Matevž Glušič
  19  Aleksić Leon
  23  Habjan Miha
  Rezervni igralci
  6  Podgrajšek Lan
  8  Kenda Marcel
  12  Mijatović Saša (V)
  13  Hribar Aljaž
  14  Hudournik Bor
  15  Žalig taj
  Rezervni igralci
  1  Ropret Mark (V)
  8  Jambrek Jorn
  9  Otavnik Timej
  14  Lapuh Matevž
  24  Kupec Žiga
  29  Kok Matic
   TRENER
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 1 11 - Pirnat Matteo (11')
   Združena Savinjska B
   0 : 1   23 - Habjan Miha (4') 
   1 : 2   18 - Matevž Glušič (27') 
   1 : 3   6 - Tominšek Teodor (48') 
   1 : 4   19 - Aleksić Leon (53') 
   1 : 5   29 - Kok Matic (79') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    11 - Pirnat Matteo (38')
    3 - Jug Peter (39')
    4 - Zupan Luka (66')
   Združena Savinjska B
    11 - Plešivčnik Voranc (77')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  41'     6 - Podgrajšek Lan
       2 - Šarac Luka
  50'     13 - Hribar Aljaž
       7 - Klemenc Rok
  61'     8 - Kenda Marcel
       18 - Zupan Toni
  68'     12 - Mijatović Saša
       1 - Podvršnik Domen
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  41'     1 - Ropret Mark
       12 - Kolenc Lukas
  50'     9 - Otavnik Timej
       23 - Habjan Miha
  56'     14 - Lapuh Matevž
       19 - Aleksić Leon
  56'     24 - Kupec Žiga
       16 - Bogataj Tjaž
  61'     8 - Jambrek Jorn
       18 - Matevž Glušič
  61'     29 - Kok Matic
       17 - Gregl Maks
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan