Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 13. krog 29.03.24
   TEKMA: NK Žalec - Nk Ljubno ob Savinji 9 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Švec Gal
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Mohorič Jakob (V)
  2  Brglez Nik
  4  Huš Oskar (K)
  8  Jagodič Taj
  9  Goršek Aljaž
  10  Balaj Jon
  18  Stopar Vid
  19  Doler Enej
  20  Škrubej Val
  21  Agrež Tine
  23  Privošnik Gal
   Nk Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Štiglic Nik (V)
  3  Klemenšek Miha
  4  Vrečer Enej
  5  Govek Jaka
  7  Kladnik Andraž
  8  Vertot Alen
  9  Brlec Matija
  10  Plesnik Tomaž (K)
  11  Dešman Lukas
  15  Govek Nace
  16  Lorenčič Jakob
  Rezervni igralci
  7  Jelen Enej
  12  Banfić Emil
  16  Tetaj Altin
  17  Ermenc Tine
  Rezervni igralci
  14  Krevzel Aljaž
  17  Orešnik Andraž
  18  Kompare Denis
   TRENER
   NK Žalec
   Petek Pascal
   Nk Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 0 23 - Privošnik Gal (22')
   2 : 0 10 - Balaj Jon (24')
   3 : 0 19 - Doler Enej (40')
   4 : 0 7 - Jelen Enej (47')
   5 : 1 4 - Huš Oskar (56')
   6 : 1 9 - Goršek Aljaž (62')
   7 : 1 23 - Privošnik Gal (73')
   8 : 1 4 - Huš Oskar (75')
   9 : 1 7 - Jelen Enej (76')
   Nk Ljubno ob Savinji
   4 : 1   11 - Dešman Lukas (48') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
   Nk Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   Nk Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  45'     7 - Jelen Enej
       21 - Agrež Tine
  75'     16 - Tetaj Altin
       23 - Privošnik Gal
   Nk Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  60'     18 - Kompare Denis
       16 - Lorenčič Jakob
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan