Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 12. krog 22.03.24
   TEKMA: Združena Savinjska B - Kovinar Štore 1 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  4  Aleksić Tibor
  5  Cvenk Jaša
  6  Tominšek Teodor
  10  Bradeško Brin
  11  Plešivčnik Voranc
  12  Kolenc Lukas (V)
  13  Zabukovnik Miha (K)
  16  Bogataj Tjaž
  17  Gregl Maks
  18  Matevž Glušič
  19  Aleksić Leon
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  2  Lukenda Neli
  3  Videc Patrik
  5  Pušnik Nik
  7  Božić Luka
  8  Rahmanović Semin (K)
  11  Smajlović Armin
  13  Kahrimanović Vedad
  14  Oberžan David
  16  Rožman Berčon Tai
  17  Taseski Patrik
  Rezervni igralci
  1  Ropret Mark (V)
  7  Otavnik Timej
  8  Jambrek Jorn
  14  Lapuh Matevž
  21  Rifelj Erazem
  23  Habjan Miha
  24  Kupec Žiga
  Rezervni igralci
  9  Simić Aleks
  15  Gobec Vid
  20  Davidović Dejan
  22  Alagić Nejc
   TRENER
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   Združena Savinjska B
   1 : 1 6 - Tominšek Teodor (24')
   Kovinar Štore
   0 : 1   7 - Božić Luka (12') 
   1 : 2   11 - Smajlović Armin (26') 
   1 : 3   8 - Rahmanović Semin (67') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska B
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska B
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  65'     14 - Lapuh Matevž
       16 - Bogataj Tjaž
  65'     21 - Rifelj Erazem
       4 - Aleksić Tibor
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  59'     9 - Simić Aleks
       5 - Pušnik Nik
  70'     22 - Alagić Nejc
       2 - Lukenda Neli
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan