Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 12. krog 22.03.24
   TEKMA: Zreče - NK Žalec 1 : 4 (1 : 2)
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Slatinek Primož
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  1  Zver Tian (V)
  3  Hojnik Mark
  4  Brglez Gal
  5  Adamič Jakob
  6  Zagmajster Tim
  7  Bračko Val Ty
  9  Fijavž Timotej (K)
  10  Brdnik Tilen
  14  Kračun Jaka
  15  Hrovat Nik
  18  Očko Gašper
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Mohorič Jakob (V)
  2  Banfić Emil
  5  Arslanović Liam
  9  Privošnik Gal
  10  Balaj Jon (K)
  11  Goršek Aljaž
  14  Stopar Vid
  15  Doler Enej
  16  Tetaj Altin
  22  Škrubej Val
  23  Brglez Nik
  Rezervni igralci
  13  Podgrajšek Gabriel
  20  Brezovšek Jaka
  Rezervni igralci
  4  Agrež Tine
  12  Zalokar Vid
  13  Ermenc Tine
  21  Griguljak Jan
   TRENER
   Zreče
   Kotnik Gregor
   NK Žalec
   Petek Pascal
   STRELCI
   Zreče
   1 : 2 10 - Brdnik Tilen (15')
   NK Žalec
   0 : 1   10 - Balaj Jon (3') 
   0 : 2   11 - Goršek Aljaž (8') 
   1 : 3   9 - Privošnik Gal (49') 
   1 : 4   9 - Privošnik Gal (77') 
   OPOMINJANI
   Zreče
    18 - Očko Gašper (56')
    10 - Brdnik Tilen (71')
   NK Žalec
    16 - Tetaj Altin (88')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zreče
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
  19'     13 - Podgrajšek Gabriel
       9 - Fijavž Timotej
  62'     20 - Brezovšek Jaka
       14 - Kračun Jaka
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  50'     21 - Griguljak Jan
       15 - Doler Enej
  57'     13 - Ermenc Tine
       14 - Stopar Vid
  62'     4 - Agrež Tine
       2 - Banfić Emil
  73'     12 - Zalokar Vid
       22 - Škrubej Val
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan