Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 9. krog 19.03.24
   TEKMA: NK Žalec - Šmartno 1928 7 : 1 (4 : 0)
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bračič Niko
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Mohorič Jakob (V)
  2  Stopar Vid
  6  Huš Oskar (K)
  7  Doler Enej
  8  Arslanović Liam
  9  Goršek Aljaž
  10  Balaj Jon
  11  Privošnik Gal
  16  Jagodič Taj
  20  Banfić Emil
  22  Tetaj Altin
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Podvršnik Domen (V)
  2  Šarac Luka
  4  Zupan Luka (K)
  9  Jević Sven
  10  Remenih Jakob
  11  Pirnat Matteo
  13  Hribar Aljaž
  14  Feldin Nik
  15  Hudournik Bor
  17  Jug Peter
  20  Zupan Toni
  Rezervni igralci
  4  Griguljak Jan
  14  Jelen Enej
  15  Agrež Tine
  17  Ermenc Tine
  Rezervni igralci
  3  Reberčnik Nik
  5  Podgrajšek Lan
  7  Klemenc Rok
  8  Kenda Marcel
  12  Mijatović Saša (V)
   TRENER
   NK Žalec
   Petek Pascal
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 0 9 - Goršek Aljaž (23')
   2 : 0 16 - Jagodič Taj (36')
   3 : 0 11 - Privošnik Gal (38')
   4 : 0 9 - Goršek Aljaž (40')
   5 : 0 11 - Privošnik Gal (53')
   6 : 1 6 - Huš Oskar (72')
   7 : 1 11 - Privošnik Gal (78')
   Šmartno 1928
   5 : 1   10 - Remenih Jakob (54') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
    22 - Tetaj Altin (15')
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan