Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 11. krog 15.03.24
   TEKMA: Zreče - Nk Ljubno ob Savinji 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Slatinek Primož
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  1  Zver Tian (V)
  2  Pirnat Mark Stanislav
  5  Adamič Jakob
  6  Zagmajster Tim
  7  Kračun Jaka
  9  Fijavž Timotej
  10  Bračko Val Ty
  11  Topolšek Žiga
  15  Hrovat Nik
  18  Očko Gašper
  19  Kodrun Žan (K)
   Nk Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  3  Klemenšek Miha
  4  Vrečer Enej
  5  Plesnik Rok
  6  Vertot Alen
  7  Kladnik Andraž
  8  Lorenčič Ožbej
  9  Brlec Matija
  10  Plesnik Tomaž (K)
  13  Govek Nace
  14  Pečovnik Jošt
  Rezervni igralci
  3  Hojnik Mark
  13  Podgrajšek Gabriel
  16  Koprivnik Jure
  17  Mahmutović Ali
  20  Brezovšek Jaka
  Rezervni igralci
  11  Rigelnik Vid
  15  Orešnik Andraž
  16  Lorenčič Jakob
  17  Atelšek Gal
  18  Kompare Denis
   TRENER
   Zreče
   Kotnik Gregor
   Nk Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   Zreče
   1 : 1 9 - Fijavž Timotej (50')
   Nk Ljubno ob Savinji
   0 : 1   4 - Vrečer Enej (11') 
   OPOMINJANI
   Zreče
   Nk Ljubno ob Savinji
    14 - Pečovnik Jošt (35')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zreče
   Nk Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
  46'     3 - Hojnik Mark
       5 - Adamič Jakob
  60'     16 - Koprivnik Jure
       7 - Kračun Jaka
  67'     13 - Podgrajšek Gabriel
       9 - Fijavž Timotej
  67'     20 - Brezovšek Jaka
       11 - Topolšek Žiga
  67'     17 - Mahmutović Ali
       10 - Bračko Val Ty
   Nk Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  48'     17 - Atelšek Gal
       13 - Govek Nace
  48'     16 - Lorenčič Jakob
       9 - Brlec Matija
  73'     11 - Rigelnik Vid
       7 - Kladnik Andraž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan