Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 11. krog 15.03.24
   TEKMA: Združena Savinjska B - NK Žalec 0 : 4 (0 : 3)
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bračič Niko
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  4  Aleksić Tibor
  5  Cvenk Jaša
  7  Otavnik Timej
  11  Plešivčnik Voranc
  12  Kolenc Lukas (V)
  13  Zabukovnik Miha (K)
  14  Lapuh Matevž
  17  Gregl Maks
  18  Matevž Glušič
  19  Aleksić Leon
  29  Rifelj Erazem
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Mohorič Jakob (V)
  4  Stopar Vid
  5  Škrubej Val
  6  Huš Oskar (K)
  7  Doler Enej
  8  Arslanović Liam
  9  Goršek Aljaž
  10  Balaj Jon
  11  Privošnik Gal
  16  Brglez Nik
  22  Tetaj Altin
  Rezervni igralci
  1  Ropret Mark (V)
  6  Tominšek Teodor
  8  Jambrek Jorn
  24  Kupec Žiga
  Rezervni igralci
  14  Ermenc Tine
  15  Banfić Emil
  17  Jelen Enej
  20  Zalokar Vid
   TRENER
   Združena Savinjska B
   NK Žalec
   Petek Pascal
   STRELCI
   Združena Savinjska B
   NK Žalec
   0 : 1   10 - Balaj Jon (1') 
   0 : 2   6 - Huš Oskar (20') 
   0 : 3   10 - Balaj Jon (31') 
   0 : 4   11 - Privošnik Gal (65') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska B
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska B
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  45'     6 - Tominšek Teodor
       19 - Aleksić Leon
  45'     8 - Jambrek Jorn
       5 - Cvenk Jaša
  60'     24 - Kupec Žiga
       11 - Plešivčnik Voranc
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  60'     20 - Zalokar Vid
       5 - Škrubej Val
  70'     14 - Ermenc Tine
       4 - Stopar Vid
  75'     15 - Banfić Emil
       11 - Privošnik Gal
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan