Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 11. krog 15.03.24
   TEKMA: Šmartno 1928 - NK Šentjur 0 : 7 (0 : 4)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik: Brunšek Veronika Vida
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Podvršnik Domen (V)
  2  Šarac Luka
  4  Zupan Luka (K)
  7  Klemenc Rok
  9  Jević Sven
  10  Remenih Jakob
  13  Hribar Aljaž
  14  Feldin Nik
  16  Cotič Lars
  17  Jug Peter
  20  Zupan Toni
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Panič Miloš (V)
  2  Mauko Jug Tor
  3  Blatnik Jurij Tomaž
  5  Planko Taj
  7  Studnička Tai (K)
  8  Hladin Benjamin
  9  Ivanuša Taj
  10  Rizanaj Erion
  11  Smole Maj
  19  Gruber Gaber
  21  Leskovšek Nejc
  Rezervni igralci
  5  Podgrajšek Lan
  8  Kenda Marcel
  12  Mijatović Saša (V)
  Rezervni igralci
  4  Mlaker Patrik
  6  Planko Oliver
  13  Vrabl Jernej
  15  Stopinšek Aljoša
  20  Planko Kunaj Januš
   TRENER
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   NK Šentjur
   Bezjak Roman
   STRELCI
   Šmartno 1928
   NK Šentjur
   0 : 1   11 - Smole Maj (10') 
   0 : 2   19 - Gruber Gaber (27') 
   0 : 3   11 - Smole Maj (30') 
   0 : 4   11 - Smole Maj (34') 
   0 : 5   9 - Ivanuša Taj (50') 
   0 : 6   9 - Ivanuša Taj (59') 
   0 : 7   10 - Rizanaj Erion (78') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
   NK Šentjur
    21 - Leskovšek Nejc (48')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  41'     8 - Kenda Marcel
       13 - Hribar Aljaž
  41'     12 - Mijatović Saša
       20 - Zupan Toni
  41'     5 - Podgrajšek Lan
       9 - Jević Sven
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Vrabl Jernej
       3 - Blatnik Jurij Tomaž
  41'     4 - Mlaker Patrik
       8 - Hladin Benjamin
  41'     20 - Planko Kunaj Januš
       5 - Planko Taj
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan