Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 8. krog 12.11.23
   TEKMA: NK Šentjur - Združena Savinjska B 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Černelič Melani
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Panič Miloš (V)
  3  Gajšek Urban
  4  Plevnik Nejc
  5  Planko Taj
  6  Hladin Benjamin
  7  Studnička Tai
  10  Blatnik Jurij Tomaž
  11  Smole Maj
  17  Zeme Vid (K)
  18  Ivanuša Taj
  21  Leskovšek Nejc
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  1  Mike Trauner (V)
  4  Aleksić Tibor
  5  Cvenk Jaša
  6  Tominšek Teodor
  7  Božič Jaka
  10  Bradeško Brin
  11  Plešivčnik Voranc
  13  Zabukovnik Miha (K)
  17  Gregl Maks
  18  Matevž Glušič
  23  Habjan Miha
  Rezervni igralci
  2  Mauko Jug Tor
  15  Planko Oliver
  19  Gruber Gaber
  20  Planko Kunaj Januš
  Rezervni igralci
  16  Bogataj Tjaž
  19  Aleksić Leon
   TRENER
   NK Šentjur
   Bezjak Roman
   Združena Savinjska B
   STRELCI
   NK Šentjur
   Združena Savinjska B
   0 : 1   23 - Habjan Miha (33') 
   0 : 2   6 - Tominšek Teodor (49') 
   OPOMINJANI
   NK Šentjur
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šentjur
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  55'     19 - Gruber Gaber
       7 - Studnička Tai
  55'     2 - Mauko Jug Tor
       6 - Hladin Benjamin
  65'     20 - Planko Kunaj Januš
       10 - Blatnik Jurij Tomaž
  65'     15 - Planko Oliver
       11 - Smole Maj
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  55'     19 - Aleksić Leon
       7 - Božič Jaka
  55'     16 - Bogataj Tjaž
       18 - Matevž Glušič
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan