Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 7. krog 06.11.23
   TEKMA: Šmartno 1928 - Zreče 2 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Podvršnik Domen (V)
  4  Zupan Luka (K)
  5  Hudournik Bor
  6  Jević Sven
  9  Šarac Luka
  10  Remenih Jakob
  11  Pirnat Matteo
  13  Hribar Aljaž
  14  Feldin Nik
  17  Jug Peter
  20  Zupan Toni
   Zreče
Priimek in ime
  2  Pirnat Mark Stanislav
  3  Hojnik Mark
  4  Brglez Gal
  5  Adamič Jakob
  8  Očko Gašper
  9  Fijavž Timotej
  10  Brdnik Tilen (K)
  12  Zver Tian (V)
  14  Brezovšek Jaka
  17  Hrovat Nik
  20  Koprivnik Jure
  Rezervni igralci
  3  Reberčnik Nik
  12  Mijatović Saša (V)
  15  Žalig taj
  16  Klemenc Rok
  18  Kenda Marcel
  19  Podgrajšek Lan
  Rezervni igralci
  6  Kodrun Žan
  7  Kračun Jaka
  11  Topolšek Žiga
  13  Mahmutović Ali
  19  Pučnik Noe
   TRENER
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   Zreče
   Kotnik Gregor
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 1 11 - Pirnat Matteo (69')
   2 : 1 14 - Feldin Nik (80')
   Zreče
   0 : 1   17 - Hrovat Nik (23') 
   2 : 2   10 - Brdnik Tilen (82') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
   Zreče
    12 - Zver Tian (81')
    19 - Pučnik Noe (85')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Žalig taj
       9 - Šarac Luka
  70'     18 - Kenda Marcel
       13 - Hribar Aljaž
   Zreče
  Minuta  Igralec
  50'     19 - Pučnik Noe
       20 - Koprivnik Jure
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan