Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 9. krog 27.10.23
   TEKMA: Zreče - Združena Savinjska B 3 : 5 (0 : 3)
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Slatinek Primož
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  2  Pirnat Mark Stanislav
  3  Hojnik Mark
  5  Bračko Val Ty
  7  Kodrun Žan (K)
  9  Fijavž Timotej
  10  Brdnik Tilen
  11  Topolšek Žiga
  12  Zver Tian (V)
  15  Brezovšek Jaka
  17  Hrovat Nik
  19  Kračun Jaka
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  4  Aleksić Tibor
  5  Cvenk Jaša
  6  Tominšek Teodor
  7  Božič Jaka
  10  Bradeško Brin
  11  Plešivčnik Voranc
  13  Zabukovnik Miha (K)
  17  Gregl Maks
  18  Matevž Glušič
  21  Mike Trauner (V)
  23  Habjan Miha
  Rezervni igralci
  6  Adamič Jakob
  8  Očko Gašper
  13  Mahmutović Ali
  20  Koprivnik Jure
  Rezervni igralci
  9  Otavnik Timej
  14  Lapuh Matevž
  15  Piskar Samo
  16  Bogataj Tjaž
  19  Aleksić Leon
  28  Uratnik Maj
  29  Rifelj Erazem
   TRENER
   Zreče
   Kotnik Gregor
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   Zreče
   1 : 4 7 - Kodrun Žan (56')11m
   2 : 4 7 - Kodrun Žan (62')
   3 : 5 9 - Fijavž Timotej (74')
   Združena Savinjska B
   0 : 1   6 - Tominšek Teodor (6') 
   0 : 2   6 - Tominšek Teodor (8') 
   0 : 3   6 - Tominšek Teodor (19') 
   0 : 4   13 - Zabukovnik Miha (41') 
   2 : 5   15 - Piskar Samo (65') 
   OPOMINJANI
   Zreče
    7 - Kodrun Žan (58')
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zreče
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
  57'     8 - Očko Gašper
       19 - Kračun Jaka
  63'     20 - Koprivnik Jure
       5 - Bračko Val Ty
  66'     13 - Mahmutović Ali
       11 - Topolšek Žiga
  66'     6 - Adamič Jakob
       17 - Hrovat Nik
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  54'     14 - Lapuh Matevž
       7 - Božič Jaka
  54'     9 - Otavnik Timej
       17 - Gregl Maks
  54'     19 - Aleksić Leon
       18 - Matevž Glušič
  54'     29 - Rifelj Erazem
       5 - Cvenk Jaša
  54'     16 - Bogataj Tjaž
       10 - Bradeško Brin
  63'     15 - Piskar Samo
       6 - Tominšek Teodor
  66'     28 - Uratnik Maj
       11 - Plešivčnik Voranc
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan