Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 10. krog 24.10.23
   TEKMA: NK Šentjur - Zreče 5 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jarc Filip
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Panič Miloš (V)
  3  Gajšek Urban
  5  Planko Taj
  7  Studnička Tai
  8  Hladin Benjamin
  10  Karlatec Podgoršek Filip
  11  Smole Maj
  14  Testaniere Tilen
  17  Zeme Vid (K)
  18  Ivanuša Taj
  21  Leskovšek Nejc
   Zreče
Priimek in ime
  2  Pirnat Mark Stanislav
  3  Hojnik Mark
  9  Fijavž Timotej
  10  Brdnik Tilen (K)
  12  Zver Tian (V)
  14  Brezovšek Jaka
  15  Bračko Val Ty
  16  Očko Gašper
  17  Hrovat Nik
  19  Pučnik Noe
  20  Topolšek Žiga
  Rezervni igralci
  2  Mauko Jug Tor
  4  Planko Oliver
  6  Plevnik Nejc
  13  Vrabl Jernej
  16  Kek Aleksander
  19  Stopinšek Aljoša
  20  Planko Kunaj Januš
  Rezervni igralci
  6  Adamič Jakob
  7  Kračun Jaka
  13  Mahmutović Ali
   TRENER
   NK Šentjur
   Bezjak Roman
   Zreče
   Kotnik Gregor
   STRELCI
   NK Šentjur
   1 : 0 11 - Smole Maj (3')
   2 : 0 11 - Smole Maj (24')
   3 : 0 11 - Smole Maj (56')
   4 : 0 17 - Zeme Vid (58')
   5 : 0 10 - Karlatec Podgoršek Filip (73')
   Zreče
   OPOMINJANI
   NK Šentjur
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šentjur
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  45'     13 - Vrabl Jernej
       7 - Studnička Tai
  60'     20 - Planko Kunaj Januš
       11 - Smole Maj
  78'     6 - Plevnik Nejc
       10 - Karlatec Podgoršek Filip
   Zreče
  Minuta  Igralec
  41'     6 - Adamič Jakob
       20 - Topolšek Žiga
  61'     13 - Mahmutović Ali
       16 - Očko Gašper
  75'     7 - Kračun Jaka
       19 - Pučnik Noe
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan