Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 8. krog 20.10.23
   TEKMA: Nk Ljubno ob Savinji - Šmartno 1928 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik: Robnik Primož
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Nk Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  2  Klemenšek Miha
  4  Vrečer Enej
  6  Cerar Matija
  7  Kladnik Andraž
  8  Lorenčič Ožbej
  10  Plesnik Tomaž
  11  Rigelnik Vid
  14  Pečovnik Jošt
  15  Pek David (K)
  16  Dešman Lukas
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Podvršnik Domen (V)
  4  Zupan Luka (K)
  5  Podgrajšek Lan
  7  Hudournik Bor
  9  Šarac Luka
  10  Remenih Jakob
  11  Pirnat Matteo
  13  Hribar Aljaž
  14  Feldin Nik
  17  Jug Peter
  20  Zupan Toni
  Rezervni igralci
  5  Plesnik Rok
  9  Brlec Matija
  17  Štiglic Nik
  19  Orešnik Andraž
  20  Krevzel Aljaž
  23  Kompare Denis
  Rezervni igralci
  3  Reberčnik Nik
  8  Kenda Marcel
  12  Mijatović Saša
  15  Žalig taj
   TRENER
   Nk Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   STRELCI
   Nk Ljubno ob Savinji
   1 : 0 14 - Pečovnik Jošt (37')
   2 : 0 8 - Lorenčič Ožbej (47')
   3 : 0 8 - Lorenčič Ožbej (62')
   Šmartno 1928
   OPOMINJANI
   Nk Ljubno ob Savinji
   Šmartno 1928
    17 - Jug Peter (23')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Nk Ljubno ob Savinji
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Nk Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  41'     9 - Brlec Matija
       11 - Rigelnik Vid
  41'     23 - Kompare Denis
       2 - Klemenšek Miha
  59'     5 - Plesnik Rok
       6 - Cerar Matija
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Žalig taj
       5 - Podgrajšek Lan
  41'     8 - Kenda Marcel
       14 - Feldin Nik
  56'     12 - Mijatović Saša
       1 - Podvršnik Domen
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan