Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 8. krog 20.10.23
   TEKMA: Kovinar Štore - NK Žalec 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Benčina Gašper
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  3  Kastelic Ela
  5  Pušnik Nik
  7  Božić Luka
  8  Rahmanović Semin (K)
  9  Topić Uroš
  10  Jeršič Žiga
  11  Smajlović Armin
  13  Kahrimanović Vedad
  14  Oberžan David
  16  Rožman Berčon Tai
  22  Taseski Patrik (V)
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Mohorič Jakob
  3  Škrubej Val
  6  Huš Oskar
  7  Doler Enej
  8  Jagodič Taj
  9  Goršek Aljaž
  10  Balaj Jon
  11  Privošnik Gal
  14  Jelen Enej
  17  Gajšek Husnjak Maksim
  18  Tetaj Altin
  Rezervni igralci
  2  Lukenda Neli
  15  Taseski Tibor
  20  Rexhepi Erda
  Rezervni igralci
  2  Stopar Vid
  4  Agrež Tine
  5  Arslanović Liam
  15  Podlesek Lev
  16  Brglez Nik
   TRENER
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   NK Žalec
   Petek Pascal
   STRELCI
   Kovinar Štore
   NK Žalec
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   NK Žalec
    18 - Tetaj Altin (48')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  63'     15 - Taseski Tibor
       13 - Kahrimanović Vedad
  66'     2 - Lukenda Neli
       7 - Božić Luka
  66'     20 - Rexhepi Erda
       3 - Kastelic Ela
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  70'     15 - Podlesek Lev
       14 - Jelen Enej
  70'     2 - Stopar Vid
       9 - Goršek Aljaž
  70'     5 - Arslanović Liam
       10 - Balaj Jon
  70'     16 - Brglez Nik
       11 - Privošnik Gal
  70'     4 - Agrež Tine
       3 - Škrubej Val
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan