Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 10. krog 16.10.23
   TEKMA: Šmartno 1928 - Kovinar Štore 1 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Mijatović Saša (V)
  4  Zupan Luka (K)
  7  Kenda Marcel
  10  Podvršnik Domen
  11  Pirnat Matteo
  13  Hribar Aljaž
  14  Feldin Nik
  15  Žalig taj
  16  Remenih Jakob
  17  Jug Peter
  20  Zupan Toni
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  5  Pušnik Nik
  8  Rahmanović Semin (K)
  9  Topić Uroš
  10  Jeršič Žiga
  11  Smajlović Armin
  13  Kahrimanović Vedad
  14  Božić Luka
  15  Oberžan David
  16  Rožman Berčon Tai
  17  Taseski Patrik
  Rezervni igralci
  2  Hudournik Bor
  3  Reberčnik Nik
  5  Podgrajšek Lan
  6  Šarac Luka
  Rezervni igralci
  3  Kastelic Ela
  18  Rexhepi Erda
  19  Lukenda Neli
  20  Davidović Dejan
  22  Taseski Tibor
   TRENER
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 0 10 - Podvršnik Domen (35')
   Kovinar Štore
   1 : 1   8 - Rahmanović Semin (52') 
   1 : 2   8 - Rahmanović Semin (65') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  49'     3 - Reberčnik Nik
       15 - Žalig taj
  57'     2 - Hudournik Bor
       13 - Hribar Aljaž
  75'     6 - Šarac Luka
       7 - Kenda Marcel
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  45'     19 - Lukenda Neli
       5 - Pušnik Nik
  65'     20 - Davidović Dejan
       11 - Smajlović Armin
  77'     18 - Rexhepi Erda
       15 - Oberžan David
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan