Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 7. krog 12.10.23
   TEKMA: NK Žalec - NK Šentjur 2 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  2  Stopar Vid
  4  Huš Oskar
  5  Brglez Nik
  7  Doler Enej
  9  Privošnik Gal
  10  Goršek Aljaž
  11  Balaj Jon
  12  Mohorič Jakob (V)
  14  Podlesek Lev
  15  Gajšek Husnjak Maksim
  17  Škrubej Val
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Panič Miloš (V)
  3  Gajšek Urban
  5  Planko Taj
  6  Plevnik Nejc
  7  Studnička Tai
  8  Hladin Benjamin
  10  Blatnik Jurij Tomaž
  11  Ivanuša Taj
  14  Planko Oliver
  16  Zeme Vid (K)
  21  Leskovšek Nejc
  Rezervni igralci
  3  Domuzeti Andrin
  6  Dušak Kaučič Daviv
  13  Griguljak Jan
  16  Banfić Emil
  18  Agrež Tine
  21  Tetaj Altin
  Rezervni igralci
  2  Mauko Jug Tor
  4  Mlaker Patrik
  15  Stopinšek Aljoša
  20  Planko Kunaj Januš
   TRENER
   NK Žalec
   Naprudnik Dejan
   NK Šentjur
   Bezjak Roman
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 1 11 - Balaj Jon (30')
   2 : 1 11 - Balaj Jon (35')
   NK Šentjur
   0 : 1   20 - Planko Kunaj Januš (20') 
   2 : 2   11 - Ivanuša Taj (62') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  42'     21 - Tetaj Altin
       2 - Stopar Vid
  47'     3 - Domuzeti Andrin
       5 - Brglez Nik
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  18'     20 - Planko Kunaj Januš
       14 - Planko Oliver
  45'     4 - Mlaker Patrik
       3 - Gajšek Urban
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan