Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 6. krog 06.10.23
   TEKMA: Združena Savinjska B - Šmartno 1928 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Jarc Filip
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  4  Aleksić Tibor
  5  Cvenk Jaša
  6  Tominšek Teodor
  7  Božič Jaka
  10  Bradeško Brin
  11  Plešivčnik Voranc
  12  Lesjak Ožbej (V)
  13  Zabukovnik Miha (K)
  17  Gregl Maks
  18  Matevž Glušič
  23  Habjan Miha
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Podvršnik Domen (V)
  4  Zupan Luka (K)
  6  Jević Sven
  9  Šarac Luka
  10  Remenih Jakob
  11  Pirnat Matteo
  13  Hribar Aljaž
  14  Feldin Nik
  15  Žalig taj
  17  Jug Peter
  20  Zupan Toni
  Rezervni igralci
  8  Jambrek Jorn
  9  Otavnik Timej
  14  Lapuh Matevž
  19  Aleksić Leon
  21  Mike Trauner
  24  Kupec Žiga
  29  Rifelj Erazem
  Rezervni igralci
  3  Reberčnik Nik
  7  Klemenc Rok
  8  Kenda Marcel
  12  Mijatović Saša (V)
   TRENER
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   STRELCI
   Združena Savinjska B
   1 : 1 7 - Božič Jaka (27')
   2 : 1 19 - Aleksić Leon (73')
   Šmartno 1928
   0 : 1   4 - Zupan Luka (17') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska B
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska B
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  50'     9 - Otavnik Timej
       23 - Habjan Miha
  58'     19 - Aleksić Leon
       7 - Božič Jaka
  58'     29 - Rifelj Erazem
       18 - Matevž Glušič
  67'     24 - Kupec Žiga
       17 - Gregl Maks
  67'     21 - Mike Trauner
       6 - Tominšek Teodor
  67'     14 - Lapuh Matevž
       10 - Bradeško Brin
  73'     8 - Jambrek Jorn
       5 - Cvenk Jaša
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  50'     7 - Klemenc Rok
       11 - Pirnat Matteo
  55'     8 - Kenda Marcel
       15 - Žalig taj
  73'     3 - Reberčnik Nik
       20 - Zupan Toni
  75'     12 - Mijatović Saša
       1 - Podvršnik Domen
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan