Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 6. krog 05.10.23
   TEKMA: Nk Ljubno ob Savinji - NK Žalec 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Carevič Milan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Nk Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  2  Dešman Lukas
  3  Klemenšek Miha
  4  Vrečer Enej
  6  Lorenčič Ožbej
  7  Kladnik Andraž
  9  Cerar Matija
  10  Plesnik Tomaž (K)
  11  Rigelnik Vid
  14  Pečovnik Jošt
  15  Pek David
   NK Žalec
Priimek in ime
  2  Stopar Vid
  4  Huš Oskar
  6  Balaj Jon
  7  Doler Enej
  8  Arslanović Liam
  9  Privošnik Gal
  10  Podlesek Lev
  12  Mohorič Jakob (V)
  15  Brglez Nik
  17  Škrubej Val
  21  Tetaj Altin
  Rezervni igralci
  5  Plesnik Rok
  17  Krevzel Aljaž
  20  Orešnik Andraž
  22  Lorenčič Jakob
  Rezervni igralci
  5  Jelen Enej
  11  Domuzeti Andrin
  13  Griguljak Jan
  16  Banfić Emil
   TRENER
   Nk Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   NK Žalec
   Petek Pascal
   STRELCI
   Nk Ljubno ob Savinji
   1 : 1 22 - Lorenčič Jakob (59')
   NK Žalec
   0 : 1   9 - Privošnik Gal (42') 
   OPOMINJANI
   Nk Ljubno ob Savinji
   NK Žalec
    6 - Balaj Jon (52')
    10 - Podlesek Lev (78')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Nk Ljubno ob Savinji
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Nk Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  23'     22 - Lorenčič Jakob
       2 - Dešman Lukas
  50'     5 - Plesnik Rok
       11 - Rigelnik Vid
  82'     20 - Orešnik Andraž
       4 - Vrečer Enej
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  53'     5 - Jelen Enej
       8 - Arslanović Liam
  61'     13 - Griguljak Jan
       17 - Škrubej Val
  78'     11 - Domuzeti Andrin
       9 - Privošnik Gal
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan