Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 5. krog 30.09.23
   TEKMA: Nk Ljubno ob Savinji - NK Šentjur 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Carevič Milan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Nk Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  2  Dešman Lukas
  3  Klemenšek Miha
  4  Vrečer Enej
  6  Cerar Matija
  7  Kladnik Andraž
  8  Lorenčič Ožbej
  9  Brlec Matija
  10  Plesnik Tomaž (K)
  14  Pečovnik Jošt
  15  Pek David
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Panič Miloš (V)
  2  Mauko Jug Tor
  3  Gajšek Urban
  5  Planko Taj
  6  Plevnik Nejc
  7  Studnička Tai
  8  Hladin Benjamin
  10  Ivanuša Taj
  16  Zeme Vid (K)
  19  Gruber Gaber
  21  Leskovšek Nejc
  Rezervni igralci
  5  Plesnik Rok
  17  Rigelnik Vid
  18  Kompare Denis
  19  Krevzel Aljaž
  20  Lorenčič Jakob
  22  Atelšek Gal
  Rezervni igralci
  4  Planko Oliver
  11  Smole Maj
  13  Testaniere Tilen
  14  Mlaker Patrik
  18  Blatnik Jurij Tomaž
  20  Planko Kunaj Januš
   TRENER
   Nk Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   NK Šentjur
   Bezjak Roman
   STRELCI
   Nk Ljubno ob Savinji
   NK Šentjur
   0 : 1   19 - Gruber Gaber (28') 
   0 : 2   11 - Smole Maj (78') 
   OPOMINJANI
   Nk Ljubno ob Savinji
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Nk Ljubno ob Savinji
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Nk Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  28'     20 - Lorenčič Jakob
       2 - Dešman Lukas
  28'     5 - Plesnik Rok
       9 - Brlec Matija
  56'     22 - Atelšek Gal
       14 - Pečovnik Jošt
  60'     17 - Rigelnik Vid
       4 - Vrečer Enej
  75'     18 - Kompare Denis
       20 - Lorenčič Jakob
  80'     19 - Krevzel Aljaž
       17 - Rigelnik Vid
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  51'     11 - Smole Maj
       19 - Gruber Gaber
  51'     13 - Testaniere Tilen
       6 - Plevnik Nejc
  56'     20 - Planko Kunaj Januš
       10 - Ivanuša Taj
  62'     18 - Blatnik Jurij Tomaž
       8 - Hladin Benjamin
  79'     4 - Planko Oliver
       3 - Gajšek Urban
  79'     14 - Mlaker Patrik
       2 - Mauko Jug Tor
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan