Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 5. krog 29.09.23
   TEKMA: Kovinar Štore - Združena Savinjska B 3 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Jarc Filip
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Taseski Patrik (V)
  3  Kastelic Ela
  5  Pušnik Nik
  7  Božić Luka
  8  Rahmanović Semin (K)
  9  Topić Uroš
  10  Jeršič Žiga
  11  Smajlović Armin
  13  Kahrimanović Vedad
  14  Oberžan David
  16  Rožman Berčon Tai
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  4  Aleksić Tibor
  5  Cvenk Jaša
  6  Tominšek Teodor
  7  Božič Jaka
  10  Bradeško Brin
  11  Plešivčnik Voranc
  12  Lesjak Ožbej (V)
  13  Zabukovnik Miha (K)
  17  Gregl Maks
  18  Matevž Glušič
  19  Aleksić Leon
  Rezervni igralci
  2  Davidović Dejan
  15  Taseski Tibor
  20  Rexhepi Erda
  Rezervni igralci
  3  Slapnik Lovro
  9  Otavnik Timej
  14  Lapuh Matevž
  16  Bogataj Tjaž
  21  Mike Trauner
  29  Rifelj Erazem
   TRENER
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   Kovinar Štore
   1 : 0 8 - Rahmanović Semin (43')
   2 : 0 7 - Božić Luka (49')
   3 : 0 9 - Topić Uroš (67')
   Združena Savinjska B
   3 : 1   18 - Matevž Glušič (80') 
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
    11 - Smajlović Armin (70')
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   Združena Savinjska B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  60'     2 - Davidović Dejan
       13 - Kahrimanović Vedad
  60'     15 - Taseski Tibor
       7 - Božić Luka
  60'     20 - Rexhepi Erda
       14 - Oberžan David
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  66'     21 - Mike Trauner
       13 - Zabukovnik Miha
  66'     3 - Slapnik Lovro
       19 - Aleksić Leon
  66'     9 - Otavnik Timej
       11 - Plešivčnik Voranc
  67'     29 - Rifelj Erazem
       7 - Božič Jaka
  68'     14 - Lapuh Matevž
       17 - Gregl Maks
  69'     16 - Bogataj Tjaž
       6 - Tominšek Teodor
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan