Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 4. krog 22.09.23
   TEKMA: Nk Ljubno ob Savinji - Zreče 10 : 1 (5 : 0)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Vasle Žan Luka
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Nk Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  2  Lorenčič Ožbej
  3  Klemenšek Miha
  4  Vrečer Enej
  6  Cerar Matija
  7  Kladnik Andraž
  9  Brlec Matija
  10  Plesnik Tomaž (K)
  11  Dešman Lukas
  14  Pečovnik Jošt
  15  Pek David
   Zreče
Priimek in ime
  1  Mavher Luka (V)
  2  Pirnat Mark Stanislav
  3  Hojnik Mark
  4  Brezovšek Jaka
  5  Topolšek Žiga
  7  Kračun Jaka
  8  Bračko Val Ty
  9  Fijavž Timotej
  10  Brdnik Tilen (K)
  11  Očko Gašper
  17  Hrovat Nik
  Rezervni igralci
  5  Plesnik Rok
  18  Kompare Denis
  19  Atelšek Gal
  20  Rigelnik Vid
  21  Orešnik Andraž
  22  Lorenčič Jakob
  Rezervni igralci
  13  Mahmutović Ali
  20  Koprivnik Jure
   TRENER
   Nk Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   Zreče
   Kotnik Gregor
   STRELCI
   Nk Ljubno ob Savinji
   1 : 0 2 - Lorenčič Ožbej (17')
   2 : 0 15 - Pek David (26')
   3 : 0 2 - Lorenčič Ožbej (31')
   4 : 0 15 - Pek David (32')
   5 : 0 7 - Kladnik Andraž (37')
   6 : 1 2 - Lorenčič Ožbej (49')
   7 : 1 22 - Lorenčič Jakob (70')
   8 : 1 19 - Atelšek Gal (72')
   9 : 1 15 - Pek David (77')
   10 : 1 15 - Pek David (79')
   Zreče
   5 : 1   7 - Kračun Jaka (47') 
   OPOMINJANI
   Nk Ljubno ob Savinji
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Nk Ljubno ob Savinji
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Nk Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  31'     22 - Lorenčič Jakob
       11 - Dešman Lukas
  45'     18 - Kompare Denis
       9 - Brlec Matija
  60'     20 - Rigelnik Vid
       14 - Pečovnik Jošt
  63'     5 - Plesnik Rok
       7 - Kladnik Andraž
  63'     19 - Atelšek Gal
       2 - Lorenčič Ožbej
  70'     21 - Orešnik Andraž
       6 - Cerar Matija
   Zreče
  Minuta  Igralec
  63'     13 - Mahmutović Ali
       9 - Fijavž Timotej
  63'     20 - Koprivnik Jure
       5 - Topolšek Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan