Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 2. krog 10.09.23
   TEKMA: NK Šentjur - Kovinar Štore 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Narat Filip
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Panič Miloš (V)
  2  Mauko Jug Tor
  3  Gajšek Urban
  6  Planko Taj
  7  Studnička Tai
  10  Ivanuša Taj
  11  Smole Maj
  13  Hladin Benjamin
  14  Testaniere Tilen
  17  Zeme Vid (K)
  21  Leskovšek Nejc
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  3  Kahrimanović Vedad
  4  Pušnik Nik
  5  Topić Uroš
  6  Rahmanović Semin (K)
  7  Božić Luka
  8  Rožman Berčon Tai
  9  Kastelic Ela
  11  Smajlović Armin
  14  Oberžan David
  18  Jeršič Žiga
  Rezervni igralci
  4  Planko Oliver
  8  Plevnik Nejc
  18  Blatnik Jurij Tomaž
  19  Gruber Gaber
  20  Stopinšek Aljoša
  Rezervni igralci
  2  Rexhepi Erda
  10  Taseski Patrik
  13  Lukenda Neli
  15  Taseski Tibor
   TRENER
   NK Šentjur
   Bezjak Roman
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   NK Šentjur
   1 : 0 10 - Ivanuša Taj (57')
   Kovinar Štore
   OPOMINJANI
   NK Šentjur
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šentjur
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  52'     4 - Planko Oliver
       21 - Leskovšek Nejc
  52'     8 - Plevnik Nejc
       2 - Mauko Jug Tor
  60'     19 - Gruber Gaber
       7 - Studnička Tai
  60'     18 - Blatnik Jurij Tomaž
       11 - Smole Maj
  60'     20 - Stopinšek Aljoša
       3 - Gajšek Urban
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  55'     2 - Rexhepi Erda
       7 - Božić Luka
  55'     10 - Taseski Patrik
       18 - Jeršič Žiga
  65'     15 - Taseski Tibor
       3 - Kahrimanović Vedad
  65'     13 - Lukenda Neli
       11 - Smajlović Armin
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan