Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 2. krog 08.09.23
   TEKMA: Združena Savinjska B - Zreče 3 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Vasle Žan Luka
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  4  Aleksić Tibor
  5  Cvenk Jaša
  6  Tominšek Teodor
  10  Bradeško Brin
  11  Plešivčnik Voranc
  12  Lesjak Ožbej (V)
  13  Zabukovnik Miha (K)
  17  Gregl Maks
  18  Matevž Glušič
  19  Aleksić Leon
  23  Habjan Miha
   Zreče
Priimek in ime
  3  Hojnik Mark
  5  Adamič Jakob
  6  Očko Gašper
  7  Kodrun Žan (K)
  9  Fijavž Timotej
  10  Brdnik Tilen
  11  Topolšek Žiga
  12  Zver Tian (V)
  17  Kračun Jaka
  19  Pučnik Noe
  20  Hrovat Nik
  Rezervni igralci
  3  Slapnik Lovro
  8  Jambrek Jorn
  9  Otavnik Timej
  15  Piskar Samo
  21  Mike Trauner
  28  Uratnik Maj
  29  Rifelj Erazem
  Rezervni igralci
  2  Pirnat Mark Stanislav
  4  Brglez Gal
  13  Mahmutović Ali
  16  Brezovšek Jaka
  18  Koprivnik Jure
   TRENER
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   Zreče
   Kotnik Gregor
   STRELCI
   Združena Savinjska B
   1 : 0 6 - Tominšek Teodor (9')
   2 : 1 6 - Tominšek Teodor (66')
   3 : 1 13 - Zabukovnik Miha (79')
   Zreče
   1 : 1   6 - Očko Gašper (22') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska B
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska B
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  49'     29 - Rifelj Erazem
       18 - Matevž Glušič
  49'     9 - Otavnik Timej
       19 - Aleksić Leon
  60'     21 - Mike Trauner
       23 - Habjan Miha
  64'     28 - Uratnik Maj
       5 - Cvenk Jaša
  68'     15 - Piskar Samo
       6 - Tominšek Teodor
  77'     8 - Jambrek Jorn
       15 - Piskar Samo
   Zreče
  Minuta  Igralec
  49'     18 - Koprivnik Jure
       19 - Pučnik Noe
  49'     2 - Pirnat Mark Stanislav
       3 - Hojnik Mark
  64'     16 - Brezovšek Jaka
       11 - Topolšek Žiga
  64'     13 - Mahmutović Ali
       5 - Adamič Jakob
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan