Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 1. krog 31.08.23
   TEKMA: Združena Savinjska B - NK Šentjur 3 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zavasnik Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  6  Tominšek Teodor
  8  Božič Jaka
  9  Otavnik Timej
  10  Bradeško Brin
  11  Plešivčnik Voranc
  12  Lesjak Ožbej (V)
  13  Zabukovnik Miha (K)
  15  Aleksić Tibor
  17  Gregl Maks
  18  Matevž Glušič
  29  Aleksić Leon
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Panič Miloš (V)
  6  Planko Taj
  7  Studnička Tai
  8  Plevnik Nejc
  9  Ivanuša Taj
  10  Hladin Benjamin
  11  Smole Maj
  14  Testaniere Tilen
  16  Blatnik Jurij Tomaž
  17  Zeme Vid (K)
  18  Gajšek Urban
  Rezervni igralci
  2  Kupec Žiga
  4  Rifelj Erazem
  16  Bogataj Tjaž
  21  Jambrek Jorn
  30  Slapnik Lovro
  31  Cvenk Jaša
  Rezervni igralci
  2  Mauko Jug Tor
  4  Planko Oliver
  5  Stopinšek Aljoša
  15  Gruber Gaber
  19  Karlatec Podgoršek Filip
  20  Planko Kunaj Januš
  22  Leskovšek Nejc
   TRENER
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   NK Šentjur
   STRELCI
   Združena Savinjska B
   1 : 0 9 - Otavnik Timej (16')
   2 : 1 17 - Gregl Maks (40')
   3 : 1 18 - Matevž Glušič (55')
   NK Šentjur
   1 : 1   9 - Ivanuša Taj (27') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska B
   NK Šentjur
    14 - Testaniere Tilen (45')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska B
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  26'     31 - Cvenk Jaša
       6 - Tominšek Teodor
  41'     4 - Rifelj Erazem
       9 - Otavnik Timej
  53'     2 - Kupec Žiga
       29 - Aleksić Leon
  58'     16 - Bogataj Tjaž
       8 - Božič Jaka
  65'     21 - Jambrek Jorn
       18 - Matevž Glušič
  71'     30 - Slapnik Lovro
       10 - Bradeško Brin
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Stopinšek Aljoša
       8 - Plevnik Nejc
  48'     20 - Planko Kunaj Januš
       11 - Smole Maj
  55'     15 - Gruber Gaber
       16 - Blatnik Jurij Tomaž
  55'     2 - Mauko Jug Tor
       7 - Studnička Tai
  65'     4 - Planko Oliver
       18 - Gajšek Urban
  65'     22 - Leskovšek Nejc
       17 - Zeme Vid
  65'     19 - Karlatec Podgoršek Filip
       9 - Ivanuša Taj
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan