Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 23/24
  Zapisnik: 15. krog 30.03.24
   TEKMA: Zreče - Združena Savinjska 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Krašovic Gašper
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime
  2  Križnik Matej
  3  Rauter Gal
  4  Kremar Tjan
  5  Golenač Žak (K)
  8  Stupan Luka
  9  Hrastnik Nejc
  12  Koprivnik Juš Jakob (V)
  17  Špes Vid
  18  Zagmajster Tim
  19  Burja Anej
  20  Mlakar Rožle
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Vrečko Nik (V)
  4  Borinc Luka
  6  Štorman Jaka
  9  Adrinek Luka
  11  Dorič Anže
  15  Srebočan Nik (K)
  19  Turnšek Urh
  21  Moškotevc Vid
  23  Pinter Lan
  29  Veber Patrik
  55  Mijošek Nace
  Rezervni igralci
  6  Špegel Lovro
  10  Obretan Vid
  11  Milovanović Anej
  14  Klopotan Tomi
  16  Fijavž Timotej
  Rezervni igralci
  2  Marsel Tjaž
  8  Korenak Andraž
  10  Lanišnik Nejc
  13  Dolinšek Lovro
  17  Kralj Tay Leo
  69  Lokan Luka
  72  Korent Janez
   TRENER
   Zreče
   Osovnikar Klemen
   Združena Savinjska
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   Zreče
   Združena Savinjska
   0 : 1   21 - Moškotevc Vid (25') 
   OPOMINJANI
   Zreče
    11 - Milovanović Anej (73')
    4 - Kremar Tjan (87')
    3 - Rauter Gal (89')
   Združena Savinjska
    6 - Štorman Jaka (43')
    29 - Veber Patrik (45')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zreče
   Združena Savinjska
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
  53'     11 - Milovanović Anej
       2 - Križnik Matej
  53'     10 - Obretan Vid
       19 - Burja Anej
  55'     14 - Klopotan Tomi
       18 - Zagmajster Tim
  70'     16 - Fijavž Timotej
       20 - Mlakar Rožle
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Korenak Andraž
       4 - Borinc Luka
  53'     10 - Lanišnik Nejc
       11 - Dorič Anže
  70'     17 - Kralj Tay Leo
       23 - Pinter Lan
  81'     13 - Dolinšek Lovro
       21 - Moškotevc Vid
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan