Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 23/24
  Zapisnik: 15. krog 30.03.24
   TEKMA: ND Mozirje - NK Ljubno - Dravinja 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Vasle Žan Luka
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  1  Adrinek Jurij (V)
  2  Tratnik Blaž
  3  Jakop Adam
  4  Koren Gašper (K)
  6  Šmit David
  7  Rop Matevž
  10  Špruk Andrej
  11  Klemenšek Jan
  17  Kopriva Nej
  18  Lihteneger Tine
  20  Krajnc Benjamin
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Mavher Kristjan (V)
  3  Moravec Žiga
  5  Jelenko Maj
  6  Žohar Blaž
  7  Rečnik Gašper (K)
  8  Gornik Jurij
  9  Tome Ciril
  10  Selčan Taj
  13  Godec Mišel
  14  Gričnik Patrik
  16  Markelc Urh
  Rezervni igralci
  8  Golob Patrik
  9  Povše Burger Adrian
  15  Božič Gašper
  16  Žerdoner Gašper
  Rezervni igralci
  2  Falnoga Dominik
  11  Hribernik Nik
  12  Škoporc Gal (V)
  17  Kukovič Anže
  18  Černec Juš
  19  Iljaš Gregor
  20  Gosak Aleks
   TRENER
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Brinjovc Marko
   Dravinja
   Marjanovič Marjan
   STRELCI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Dravinja
   0 : 1   7 - Rečnik Gašper (13') 
   0 : 2   9 - Tome Ciril (55') 
   0 : 3   19 - Iljaš Gregor (86') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje - NK Ljubno
    3 - Jakop Adam (53')
    10 - Špruk Andrej (60')
    9 - Povše Burger Adrian (62')
    6 - Šmit David (87')
    18 - Lihteneger Tine (90')
   Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  55'     8 - Golob Patrik
       2 - Tratnik Blaž
  55'     9 - Povše Burger Adrian
       4 - Koren Gašper
  72'     15 - Božič Gašper
       17 - Kopriva Nej
  80'     16 - Žerdoner Gašper
       7 - Rop Matevž
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  58'     2 - Falnoga Dominik
       16 - Markelc Urh
  65'     20 - Gosak Aleks
       8 - Gornik Jurij
  72'     11 - Hribernik Nik
       9 - Tome Ciril
  72'     17 - Kukovič Anže
       13 - Godec Mišel
  80'     18 - Černec Juš
       6 - Žohar Blaž
  80'     19 - Iljaš Gregor
       14 - Gričnik Patrik
  87'     12 - Škoporc Gal
       1 - Mavher Kristjan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan