Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 23/24
  Zapisnik: 13. krog 16.03.24
   TEKMA: Šmartno 1928 - Združena Savinjska 1 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Igrišče Log - Šmartno ob Paki    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Vasle Žan Luka
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Mauer Nik (V)
  4  Plevčak Patrik
  7  Ojsteršek Gal
  8  Zapušek Luka (K)
  10  Mlakar Luka
  11  Turinek Tjan
  13  Šporin Filip
  14  Selič David
  15  Privšek Sven
  16  Pezdevšek Matevž
  19  Hasanić Din
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Vrečko Nik (V)
  3  Ropas Tjaš
  6  Štorman Jaka
  8  Krulec Blaž (K)
  9  Adrinek Luka
  10  Lanišnik Nejc
  11  Dorič Anže
  15  Srebočan Nik
  19  Turnšek Urh
  21  Moškotevc Vid
  55  Mijošek Nace
  Rezervni igralci
  5  Gaberšek Jan
  6  Anžič Lan
  9  Perger Maj
  12  Mijatović Saša (V)
  Rezervni igralci
  4  Borinc Luka
  5  Škrabe Nejc
  18  Arslanović Emir
  23  Pinter Lan
  24  Turecki Luka
  29  Korenak Andraž
  30  Stenovec Metod
   TRENER
   Šmartno 1928
   Božičevič Bor
   Združena Savinjska
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 1 16 - Pezdevšek Matevž (44')
   Združena Savinjska
   0 : 1   11 - Dorič Anže (23') 
   1 : 2   8 - Krulec Blaž (74')  11m
   1 : 3   29 - Korenak Andraž (89') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    7 - Ojsteršek Gal (19')
    16 - Pezdevšek Matevž (72')
   Združena Savinjska
    9 - Adrinek Luka (25')
    15 - Srebočan Nik (33')
    21 - Moškotevc Vid (36')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   Združena Savinjska
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  73'     5 - Gaberšek Jan
       8 - Zapušek Luka
  73'     6 - Anžič Lan
       14 - Selič David
  76'     9 - Perger Maj
       13 - Šporin Filip
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  46'     24 - Turecki Luka
       11 - Dorič Anže
  46'     29 - Korenak Andraž
       21 - Moškotevc Vid
  55'     4 - Borinc Luka
       55 - Mijošek Nace
  62'     30 - Stenovec Metod
       10 - Lanišnik Nejc
  85'     18 - Arslanović Emir
       3 - Ropas Tjaš
  89'     23 - Pinter Lan
       6 - Štorman Jaka
  89'     5 - Škrabe Nejc
       9 - Adrinek Luka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan