Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 23/24
  Zapisnik: 12. krog 09.03.24
   TEKMA: NK Rogaška - NK Šentjur 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Bele Luka (V)
  4  Novak Luka
  9  Herček Gal
  10  Tomašinjak Denni
  11  Majcenovič Nino (K)
  14  Žerjav Luka
  15  Krč Alen
  16  Krumpak Bor
  17  Kitak Lan
  19  Avdibašić Dženan
  22  Vidmar Izidor
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Ungar Maj (V)
  2  Jurič Marko
  3  Šafran Aleksej
  8  Ratajc Anej
  10  Dobovišek Nej
  11  Žekar Santiago
  14  Trobec Miha
  16  Topić Nikola
  17  Obrez Matevž
  19  Tržan Gal
  21  Čadej Jakob (K)
  Rezervni igralci
  2  Šipec Luka
  5  Kores Luka
  6  Zelinac Sven
  12  Kliček Anej (V)
  18  Prah Vid
  21  Vidaković Luka
  Rezervni igralci
  4  Kolar Lan
  5  Kljevković Nikola
  6  Bednjićki Luka
  7  Bobaj Erion
  12  Kovač Matic (V)
  13  Lipej Manuel
  18  Ivanuša Taj
   TRENER
   NK Rogaška
   Kobilšek Urh
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 10 - Tomašinjak Denni (36')11m
   2 : 1 9 - Herček Gal (71')
   NK Šentjur
   1 : 1   21 - Čadej Jakob (48') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    19 - Avdibašić Dženan (66')
   NK Šentjur
    11 - Žekar Santiago (47')
    8 - Ratajc Anej (75')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Prah Vid
       15 - Krč Alen
  57'     21 - Vidaković Luka
       16 - Krumpak Bor
  68'     6 - Zelinac Sven
       19 - Avdibašić Dženan
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  56'     4 - Kolar Lan
       11 - Žekar Santiago
  60'     7 - Bobaj Erion
       19 - Tržan Gal
  60'     13 - Lipej Manuel
       16 - Topić Nikola
  78'     5 - Kljevković Nikola
       8 - Ratajc Anej
  78'     6 - Bednjićki Luka
       10 - Dobovišek Nej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan