Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 23/24
  Zapisnik: 2. krog 18.11.23
   TEKMA: Dravinja - Zreče 7 : 1 (4 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Slatinek Primož
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Mavher Kristjan (V)
  2  Gornik Jurij
  3  Moravec Žiga
  4  Celcer Lan
  7  Rečnik Gašper
  8  Žnidarič Gal
  9  Tome Ciril
  10  Selčan Taj (K)
  11  Hribernik Nik
  15  Jelenko Maj
  20  Gosak Aleks
   Zreče
Priimek in ime
  1  Koprivnik Juš Jakob (V)
  3  Rauter Gal
  4  Špegel Lovro
  5  Golenač Žak (K)
  7  Kodrun Žan
  9  Gričnik Patrik
  10  Godec Mišel
  14  Klopotan Tomi
  16  Marčič Jan
  20  Mlakar Rožle
  32  Burja Anej
  Rezervni igralci
  6  Žohar Blaž
  12  Škoporc Gal (V)
  18  Černec Juš
  19  Iljaš Gregor
  Rezervni igralci
  2  Jakop Gal
  22  Fijavž Timotej
   TRENER
   Dravinja
   Marjanovič Marjan
   Zreče
   Kotnik Gregor
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 0 6 - Žohar Blaž (23')
   2 : 0 11 - Hribernik Nik (25')
   3 : 0 9 - Tome Ciril (36')
   4 : 0 7 - Rečnik Gašper (41')
   5 : 0 6 - Žohar Blaž (53')
   6 : 1 7 - Rečnik Gašper (73')
   7 : 1 7 - Rečnik Gašper (81')
   Zreče
   5 : 1   2 - Jakop Gal (60') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
    1 - Mavher Kristjan (69')
    7 - Rečnik Gašper (79')
    10 - Selčan Taj (87')
   Zreče
    16 - Marčič Jan (87')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  10'     6 - Žohar Blaž
       3 - Moravec Žiga
  78'     19 - Iljaš Gregor
       11 - Hribernik Nik
  83'     18 - Černec Juš
       20 - Gosak Aleks
  85'     12 - Škoporc Gal
       1 - Mavher Kristjan
   Zreče
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Jakop Gal
       3 - Rauter Gal
  62'     22 - Fijavž Timotej
       32 - Burja Anej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan