Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 23/24
  Zapisnik: 11. krog 14.11.23
   TEKMA: Dravinja - Šmartno 1928 3 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Slatinek Primož
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Mavher Kristjan (V)
  2  Falnoga Dominik
  3  Moravec Žiga
  4  Celcer Lan
  7  Rečnik Gašper
  8  Žnidarič Gal
  9  Tome Ciril
  10  Selčan Taj (K)
  11  Gornik Jurij
  15  Jelenko Maj
  18  Černec Juš
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Mauer Nik (V)
  3  Krznar Miha
  5  Gaberšek Jan
  6  Kelhar Stepišnik Galus
  8  Zapušek Luka
  10  Mlakar Luka
  11  Pečovnik Nejc (K)
  13  Anžič Lan
  15  Šket Galun Gašper
  16  Pezdevšek Matevž
  18  Gabron Liam
  Rezervni igralci
  6  Riemer Alexei
  12  Škoporc Gal (V)
  19  Iljaš Gregor
  20  Gosak Aleks
  Rezervni igralci
  2  Plevčak Patrik
  4  Polovšak Anže
  7  Ojsteršek Gal
  9  Perger Maj
  14  Šporin Filip
  17  Majcen Jaka
  19  Privšek Sven
   TRENER
   Dravinja
   Marjanovič Marjan
   Šmartno 1928
   Božičevič Bor
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 0 7 - Rečnik Gašper (22')
   2 : 1 7 - Rečnik Gašper (52')
   3 : 1 6 - Riemer Alexei (54')
   Šmartno 1928
   1 : 1   10 - Mlakar Luka (36') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
    2 - Falnoga Dominik (38')
   Šmartno 1928
    19 - Privšek Sven (62')
    3 - Krznar Miha (69')
    11 - Pečovnik Nejc (73')
    5 - Gaberšek Jan (84')
    2 - Plevčak Patrik (84')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Riemer Alexei
       18 - Černec Juš
  58'     19 - Iljaš Gregor
       15 - Jelenko Maj
  59'     20 - Gosak Aleks
       8 - Žnidarič Gal
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  56'     19 - Privšek Sven
       15 - Šket Galun Gašper
  56'     2 - Plevčak Patrik
       6 - Kelhar Stepišnik Galus
  59'     7 - Ojsteršek Gal
       8 - Zapušek Luka
  62'     17 - Majcen Jaka
       10 - Mlakar Luka
  62'     14 - Šporin Filip
       18 - Gabron Liam
  71'     9 - Perger Maj
       13 - Anžič Lan
  76'     4 - Polovšak Anže
       16 - Pezdevšek Matevž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan