Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 23/24
  Zapisnik: 11. krog 11.11.23
   TEKMA: NK Laško - Združena Savinjska 1 : 6 (1 : 4)
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Krašovic Gašper
   1. pomočnik: Ndlovu Tonkli Claudio
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Laško
Priimek in ime
  1  Brglez Tomaž (V)
  4  Koprivc Tadej
  5  Zeme Vit
  33  Cokan Val
  34  Stopinšek Timotej
  43  Lukmar Lucijan
  44  Šijan Luka
  46  Jančič Lan
  49  Šišić Amar
  84  Deželak Tilen (K)
  97  Ojsteršek Jaka
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Vrečko Nik (V)
  3  Ropas Tjaš
  6  Štorman Jaka
  9  Adrinek Luka
  13  Dolinšek Lovro
  15  Srebočan Nik (K)
  17  Kralj Tay Leo
  18  Arslanović Emir
  21  Moškotevc Vid
  30  Stenovec Metod
  69  Lokan Luka
  Rezervni igralci
  75  Čepin Nejc
  86  Drnovšek Lovro
  90  Mastnak Miha (V)
  Rezervni igralci
  5  Škrabe Nejc
  7  Krejić Filip
  10  Lanišnik Nejc
  11  Dorič Anže
  29  Veber Patrik
  55  Mijošek Nace
  72  Korent Janez
   TRENER
   NK Laško
   Aubreht Dejan
   Združena Savinjska
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   NK Laško
   1 : 4 33 - Cokan Val (45')
   Združena Savinjska
   0 : 1   9 - Adrinek Luka (15') 
   0 : 2   21 - Moškotevc Vid (21') 
   0 : 3   17 - Kralj Tay Leo (25') 
   0 : 4   17 - Kralj Tay Leo (42') 
   1 : 5   9 - Adrinek Luka (54') 
   1 : 6   7 - Krejić Filip (85') 
   OPOMINJANI
   NK Laško
    97 - Ojsteršek Jaka (64')
   Združena Savinjska
    13 - Dolinšek Lovro (31')
    72 - Korent Janez (64')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Laško
   Združena Savinjska
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Laško
  Minuta  Igralec
  33'     75 - Čepin Nejc
       5 - Zeme Vit
  46'     90 - Mastnak Miha
       1 - Brglez Tomaž
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Škrabe Nejc
       15 - Srebočan Nik
  46'     72 - Korent Janez
       6 - Štorman Jaka
  55'     55 - Mijošek Nace
       17 - Kralj Tay Leo
  62'     7 - Krejić Filip
       30 - Stenovec Metod
  62'     29 - Veber Patrik
       69 - Lokan Luka
  62'     10 - Lanišnik Nejc
       13 - Dolinšek Lovro
  66'     11 - Dorič Anže
       18 - Arslanović Emir
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan