Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 23/24
  Zapisnik: 10. krog 04.11.23
   TEKMA: NK Šentjur - ND Mozirje - NK Ljubno 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Močnik Dejan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Ungar Maj
  4  Kolar Lan
  7  Bobaj Erion
  8  Turnšek Toni
  10  Dobovišek Nej
  11  Žekar Santiago
  14  Ratajc Anej
  15  Obrez Matevž
  16  Topić Nikola
  18  Dimec Anej
  19  Tržan Gal
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  4  Koren Gašper
  5  Napotnik Nik
  6  Štober Tilen
  7  Rop Matevž
  9  Povše Burger Adrian
  10  Krajnc Benjamin
  11  Klemenšek Jan
  12  Adrinek Jurij
  16  Govek Maks
  18  Lihteneger Tine
  22  Tratnik Blaž
  Rezervni igralci
  2  Jurič Marko
  3  Šafran Aleksej
  6  Zeme Vid
  12  Kovač Matic
  13  Trobec Miha
  20  Ivanuša Taj
  22  Senica Nik
  Rezervni igralci
  3  Jakop Adam
  8  Golob Patrik
  21  Žerdoner Gašper
   TRENER
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Brinjovc Marko
   STRELCI
   NK Šentjur
   1 : 0 7 - Bobaj Erion (19')
   ND Mozirje - NK Ljubno
   OPOMINJANI
   NK Šentjur
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šentjur
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  56'     2 - Jurič Marko
       16 - Topić Nikola
  56'     3 - Šafran Aleksej
       15 - Obrez Matevž
  89'     13 - Trobec Miha
       4 - Kolar Lan
  89'     6 - Zeme Vid
       7 - Bobaj Erion
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  60'     3 - Jakop Adam
       22 - Tratnik Blaž
  70'     21 - Žerdoner Gašper
       4 - Koren Gašper
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan