Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 23/24
  Zapisnik: 10. krog 04.11.23
   TEKMA: NK Vojnik - NK Rogaška 0 : 14 (0 : 8)
   Kraj: Vojnik - Igrišče Vojnik    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Halilović Denis
   1. pomočnik: Švec Gal
   2. pomočnik: Ndlovu Tonkli Claudio
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime
  11  Selan Valentin Ignacio
  12  Railić Daniel (V)
  14  Zagmajster Tim
  16  Križnik Matej (K)
  17  Špes Vid
  20  Alić Semir
  23  Hrastnik Nejc
  25  Stopinšek Jaša
  27  Susuri Fatjan
  98  Pauman Luka
  99  Milovanović Anej
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Bele Luka (V)
  5  Novak Luka
  6  Zelinac Sven
  7  Majcenovič Nino
  9  Herček Gal
  10  Pongračić Filip (K)
  11  Tomašinjak Denni
  14  Križan Miha
  17  Kitak Lan
  19  Avdibašić Dženan
  22  Vidmar Izidor
  Rezervni igralci
  19  Hrustelj Jakob
  21  Pintarič Zabret Vid
  22  Zdolšek Gašper
  Rezervni igralci
  12  Kliček Anej
  16  Krumpak Bor
  21  Kores Luka
   TRENER
   NK Vojnik
   Kostajnšek Karol
   NK Rogaška
   Kobilšek Urh
   STRELCI
   NK Vojnik
   NK Rogaška
   0 : 1   9 - Herček Gal (2') 
   0 : 2   10 - Pongračić Filip (3') 
   0 : 3   11 - Tomašinjak Denni (18') 
   0 : 4   9 - Herček Gal (29') 
   0 : 5   11 - Tomašinjak Denni (35') 
   0 : 6   6 - Zelinac Sven (40') 
   0 : 7   10 - Pongračić Filip (42') 
   0 : 8   10 - Pongračić Filip (45') 
   0 : 9   22 - Vidmar Izidor (48') 
   0 : 10   11 - Tomašinjak Denni (52') 
   0 : 11   11 - Tomašinjak Denni (62') 
   0 : 12   14 - Križan Miha (64') 
   0 : 13   11 - Tomašinjak Denni (67') 
   0 : 14   11 - Tomašinjak Denni (80') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  9'     19 - Hrustelj Jakob
       27 - Susuri Fatjan
  82'     21 - Pintarič Zabret Vid
       11 - Selan Valentin Ignacio
  87'     22 - Zdolšek Gašper
       19 - Hrustelj Jakob
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  46'     12 - Kliček Anej
       1 - Bele Luka
  56'     16 - Krumpak Bor
       7 - Majcenovič Nino
  63'     21 - Kores Luka
       9 - Herček Gal
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan