Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 23/24
  Zapisnik: 9. krog 28.10.23
   TEKMA: NK Rogaška - Šmartno 1928 9 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Krašovic Gašper
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Bele Luka (V)
  5  Novak Luka
  7  Majcenovič Nino
  8  Prah Vid
  9  Herček Gal
  10  Pongračić Filip (K)
  11  Tomašinjak Denni
  14  Križan Miha
  17  Kitak Lan
  21  Žerjav Luka
  22  Vidmar Izidor
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Mauer Nik (V)
  2  Plevčak Patrik
  3  Krznar Miha
  4  Ojsteršek Gal
  5  Gaberšek Jan
  8  Zapušek Luka
  10  Mlakar Luka
  11  Pečovnik Nejc (K)
  13  Anžič Lan
  18  Gabron Liam
  19  Privšek Sven
  Rezervni igralci
  6  Zelinac Sven
  12  Kliček Anej (V)
  16  Kores Luka
  Rezervni igralci
  6  Kelhar Stepišnik Galus
  7  Perger Maj
  12  Mijatović Saša (V)
  14  Kljevković Nikola
  15  Šket Galun Gašper
  16  Pezdevšek Matevž
  17  Majcen Jaka
   TRENER
   NK Rogaška
   Kobilšek Andraž
   Šmartno 1928
   Božičevič Bor
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 11 - Tomašinjak Denni (10')
   2 : 0 21 - Žerjav Luka (16')
   3 : 0 9 - Herček Gal (39')
   4 : 0 21 - Žerjav Luka (55')
   5 : 0 9 - Herček Gal (58')
   6 : 0 5 - Novak Luka (77')
   7 : 0 7 - Majcenovič Nino (78')
   8 : 0 6 - Zelinac Sven (81')
   9 : 0 22 - Vidmar Izidor (90')
   Šmartno 1928
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    11 - Tomašinjak Denni (77')
   Šmartno 1928
    11 - Pečovnik Nejc (51')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  65'     6 - Zelinac Sven
       14 - Križan Miha
  70'     12 - Kliček Anej
       1 - Bele Luka
  70'     16 - Kores Luka
       10 - Pongračić Filip
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  56'     17 - Majcen Jaka
       10 - Mlakar Luka
  65'     15 - Šket Galun Gašper
       18 - Gabron Liam
  65'     16 - Pezdevšek Matevž
       4 - Ojsteršek Gal
  65'     6 - Kelhar Stepišnik Galus
       3 - Krznar Miha
  70'     12 - Mijatović Saša
       1 - Mauer Nik
  70'     7 - Perger Maj
       8 - Zapušek Luka
  70'     14 - Kljevković Nikola
       5 - Gaberšek Jan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan