Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 23/24
  Zapisnik: 5. krog 18.10.23
   TEKMA: NK Rogaška - Brežice 1919 2 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Plevčak Dejan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Bele Luka (V)
  5  Novak Luka
  7  Majcenovič Nino
  9  Herček Gal
  10  Pongračić Filip (K)
  11  Tomašinjak Denni
  14  Križan Miha
  17  Kitak Lan
  20  Krč Alen
  21  Žerjav Luka
  22  Vidmar Izidor
   Brežice 1919
Priimek in ime
  2  Kink Luka
  4  Planinc Patrik
  7  Bratanič Anej
  9  Tomše Žan
  11  Bajs Miha
  12  Krošelj Tijan (V)
  13  Tomše Mai
  20  Zlatič Maks
  23  Veršec Rok
  33  Vratič Filip
  55  Lovše Juš (K)
  Rezervni igralci
  6  Zelinac Sven
  8  Prah Vid
  12  Kliček Anej (V)
  16  Krumpak Bor
  19  Avdibašić Dženan
  Rezervni igralci
  5  Petan Marko
  6  Morina Maxhun
  10  Amiti Samed
  17  Gregel Tin
  22  Škaler Nik
   TRENER
   NK Rogaška
   Kobilšek Urh
   Brežice 1919
   Vukosavljevič Tomo
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 1 11 - Tomašinjak Denni (72')11m
   2 : 1 10 - Pongračić Filip (80')11m
   Brežice 1919
   0 : 1   20 - Zlatič Maks (4') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    10 - Pongračić Filip (49')
    14 - Križan Miha (62')
    17 - Kitak Lan (62')
    5 - Novak Luka (68')
   Brežice 1919
    55 - Lovše Juš (21')
    13 - Tomše Mai (46')
    22 - Škaler Nik (79')
    2 - Kink Luka (80')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   Brežice 1919
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  72'     8 - Prah Vid
       20 - Krč Alen
  80'     6 - Zelinac Sven
       9 - Herček Gal
   Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  24'     5 - Petan Marko
       4 - Planinc Patrik
  60'     22 - Škaler Nik
       13 - Tomše Mai
  78'     10 - Amiti Samed
       20 - Zlatič Maks
  78'     17 - Gregel Tin
       33 - Vratič Filip
  78'     6 - Morina Maxhun
       23 - Veršec Rok
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan