Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 23/24
  Zapisnik: 7. krog 14.10.23
   TEKMA: Brežice 1919 - Dravinja 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 45
   Glavni sodnik Barkovič Jože
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Brežice 1919
Priimek in ime
  2  Kink Luka
  3  Planinc Patrik
  7  Bratanič Anej
  9  Tomše Žan
  10  Amiti Samed
  11  Bajs Miha
  13  Tomše Mai
  17  Gregel Tin
  20  Zlatič Maks
  30  Krošelj Tijan (V)
  55  Lovše Juš (K)
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Mavher Kristjan (V)
  3  Celcer Lan
  6  Žohar Blaž
  7  Rečnik Gašper
  8  Žnidarič Gal
  9  Tome Ciril
  10  Selčan Taj (K)
  11  Hribernik Nik
  17  Kukovič Anže
  18  Černec Juš
  20  Gosak Aleks
  Rezervni igralci
  6  Morina Maxhun
  19  Veršec Rok
  22  Blažinčič Mark
  23  Morina Adrian
  24  Petan Marko
  39  Škaler Nik
  93  Vratič Filip
  Rezervni igralci
  2  Falnoga Dominik
  12  Škoporc Gal (V)
  13  Pučnik Janž
  19  Iljaš Gregor
  31  Adam Žan
   TRENER
   Brežice 1919
   Babnik Jure
   Dravinja
   Marjanovič Marjan
   STRELCI
   Brežice 1919
   1 : 0 9 - Tomše Žan (43')
   2 : 0 9 - Tomše Žan (58')
   3 : 0 6 - Morina Maxhun (80')
   Dravinja
   OPOMINJANI
   Brežice 1919
    55 - Lovše Juš (57')
   Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Brežice 1919
   Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  32'     19 - Veršec Rok
       20 - Zlatič Maks
  46'     93 - Vratič Filip
       17 - Gregel Tin
  60'     22 - Blažinčič Mark
       10 - Amiti Samed
  71'     6 - Morina Maxhun
       3 - Planinc Patrik
  71'     39 - Škaler Nik
       55 - Lovše Juš
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  68'     2 - Falnoga Dominik
       17 - Kukovič Anže
  81'     19 - Iljaš Gregor
       6 - Žohar Blaž
  85'     13 - Pučnik Janž
       20 - Gosak Aleks
  85'     31 - Adam Žan
       11 - Hribernik Nik
  89'     12 - Škoporc Gal
       1 - Mavher Kristjan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan