Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 23/24
  Zapisnik: 7. krog 14.10.23
   TEKMA: ND Mozirje - NK Ljubno - Šmartno 1928 0 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Vasle Žan Luka
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  1  Adrinek Jurij (V)
  2  Tratnik Blaž
  3  Jakop Adam
  4  Koren Gašper (K)
  5  Napotnik Nik
  6  Šmit David
  7  Rop Matevž
  9  Povše Burger Adrian
  10  Krajnc Benjamin
  11  Klemenšek Jan
  19  Lihteneger Tine
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  3  Krznar Miha
  5  Gaberšek Jan
  7  Plevčak Patrik
  8  Zapušek Luka
  10  Mlakar Luka
  11  Pečovnik Nejc (K)
  12  Mijatović Saša (V)
  13  Anžič Lan
  15  Šket Galun Gašper
  16  Pezdevšek Matevž
  18  Gabron Liam
  Rezervni igralci
  8  Koren Matija
  13  Napotnik Gašper
  14  Božič Gašper
  16  Žerdoner Gašper
  17  Skok Lenart
  18  Govek Maks
  Rezervni igralci
  2  Ojsteršek Gal
  4  Perger Maj
  6  Kelhar Stepišnik Galus
  9  Rama Ahir
  17  Majcen Jaka
  19  Privšek Sven
   TRENER
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Brinjovc Marko
   Šmartno 1928
   Božičevič Bor
   STRELCI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Šmartno 1928
   0 : 1   15 - Šket Galun Gašper (2') 
   0 : 2   10 - Mlakar Luka (9')  11m
   0 : 3   5 - Gaberšek Jan (58') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje - NK Ljubno
    6 - Šmit David (28')
    7 - Rop Matevž (60')
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  50'     8 - Koren Matija
       2 - Tratnik Blaž
  50'     13 - Napotnik Gašper
       6 - Šmit David
  50'     17 - Skok Lenart
       5 - Napotnik Nik
  75'     16 - Žerdoner Gašper
       3 - Jakop Adam
  75'     14 - Božič Gašper
       7 - Rop Matevž
  75'     18 - Govek Maks
       9 - Povše Burger Adrian
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  59'     6 - Kelhar Stepišnik Galus
       16 - Pezdevšek Matevž
  59'     17 - Majcen Jaka
       10 - Mlakar Luka
  65'     4 - Perger Maj
       13 - Anžič Lan
  65'     2 - Ojsteršek Gal
       18 - Gabron Liam
  65'     19 - Privšek Sven
       15 - Šket Galun Gašper
  69'     9 - Rama Ahir
       7 - Plevčak Patrik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan