Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 23/24
  Zapisnik: 3. krog 16.09.23
   TEKMA: NK Šentjur - Dravinja 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kragelj Žan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šentjur
Priimek in ime
  3  Šafran Aleksej
  5  Jurič Marko
  6  Tržan Gal
  8  Turnšek Toni
  10  Dobovišek Nej
  11  Žekar Santiago
  12  Kovač Matic (V)
  15  Obrez Matevž
  17  Dimec Anej (K)
  19  Lipej Manuel
  21  Čadej Jakob
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Bokal Darjan (V)
  3  Moravec Žiga
  6  Žohar Blaž
  7  Rečnik Gašper
  8  Žnidarič Gal
  9  Tome Ciril
  10  Selčan Taj (K)
  11  Hribernik Nik
  13  Celcer Lan
  15  Jelenko Maj
  17  Kukovič Anže
  Rezervni igralci
  4  Kolar Lan
  7  Bobaj Erion
  14  Ratajc Anej
  20  Dautovič Jasmin
  22  Topić Nikola
  Rezervni igralci
  2  Falnoga Dominik
  5  Markelc Urh
  19  Iljaš Gregor
  20  Pučnik Janž
   TRENER
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   Dravinja
   Marjanovič Marjan
   STRELCI
   NK Šentjur
   1 : 1 21 - Čadej Jakob (78')
   2 : 1 7 - Bobaj Erion (81')
   Dravinja
   0 : 1   11 - Hribernik Nik (71') 
   2 : 2   8 - Žnidarič Gal (89') 
   OPOMINJANI
   NK Šentjur
    17 - Dimec Anej (88')
   Dravinja
    6 - Žohar Blaž (65')
    15 - Jelenko Maj (84')
    10 - Selčan Taj (94')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šentjur
   Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  61'     14 - Ratajc Anej
       11 - Žekar Santiago
  70'     7 - Bobaj Erion
       6 - Tržan Gal
  73'     4 - Kolar Lan
       19 - Lipej Manuel
  92'     20 - Dautovič Jasmin
       5 - Jurič Marko
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  66'     19 - Iljaš Gregor
       17 - Kukovič Anže
  75'     2 - Falnoga Dominik
       6 - Žohar Blaž
  88'     5 - Markelc Urh
       7 - Rečnik Gašper
  92'     20 - Pučnik Janž
       9 - Tome Ciril
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan