Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 23/24
  Zapisnik: 2. krog 10.09.23
   TEKMA: Brežice 1919 - NK Šentjur 6 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bogolin Denis
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Brežice 1919
Priimek in ime
  2  Kink Luka
  3  Planinc Patrik
  7  Bratanič Anej
  9  Tomše Žan
  10  Zlatič Maks
  11  Blažinčič Mark
  13  Tomše Mai
  17  Gregel Tin
  55  Lovše Juš (K)
  77  Krošelj Tijan (V)
  93  Vratič Filip
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Ungar Maj
  3  Šafran Aleksej
  4  Kolar Lan
  5  Jurič Marko
  6  Leban Filip
  8  Turnšek Toni
  10  Dobovišek Nej
  15  Obrez Matevž
  17  Dimec Anej
  19  Tržan Gal
  21  Čadej Jakob
  Rezervni igralci
  4  Malus Luka
  6  Morina Maxhun
  8  Molan Matija
  18  Veršec Jaka
  19  Dvornik Gaj
  22  Morina Adrian
  Rezervni igralci
  7  Bobaj Erion
  11  Žekar Santiago
  13  Senica Nik
  18  Lipej Manuel
  20  Dautovič Jasmin
   TRENER
   Brežice 1919
   Babnik Jure
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   STRELCI
   Brežice 1919
   1 : 0 9 - Tomše Žan (19')
   2 : 0 10 - Zlatič Maks (37')
   3 : 0 10 - Zlatič Maks (45')
   4 : 0 4 - Malus Luka (60')
   5 : 0 93 - Vratič Filip (65')
   6 : 0 7 - Bratanič Anej (88')
   NK Šentjur
   OPOMINJANI
   Brežice 1919
   NK Šentjur
    3 - Šafran Aleksej (90')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Brežice 1919
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  50'     4 - Malus Luka
       17 - Gregel Tin
  57'     22 - Morina Adrian
       10 - Zlatič Maks
  57'     6 - Morina Maxhun
       9 - Tomše Žan
  68'     8 - Molan Matija
       93 - Vratič Filip
  83'     18 - Veršec Jaka
       55 - Lovše Juš
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
  50'     7 - Bobaj Erion
       15 - Obrez Matevž
  57'     18 - Lipej Manuel
       4 - Kolar Lan
  68'     20 - Dautovič Jasmin
       8 - Turnšek Toni
  80'     13 - Senica Nik
       10 - Dobovišek Nej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan