Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 23/24
  Zapisnik: 11. krog 28.03.24
   TEKMA: ND Mozirje - NK Ljubno - NK Rogaška 2 : 5 (0 : 4)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik: Carevič Milan
   2. pomočnik: Bytyqi Arlind
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  4  Nadlučnik Staš
  6  Nerat Nace
  8  Rozoničnik Filip
  9  Lekše Rok
  10  Bele Nejc (K)
  11  Ažman Izar
  15  Juvan Domen
  19  Lončar Rok
  20  Podvratnik Janez
  21  Sem Luka
  51  Kerznar Miha
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Lorber Žan (V)
  4  Novak Luka
  5  Hernavs Miha
  6  Lipnik Niko (K)
  7  Tomašinjak Denni
  9  Dimec Tadej
  10  Satchwell Shakeone Sean
  11  Urlep Blaž
  13  Ruškovački Matija
  14  Cesarec Vid
  18  Bajramaj Visar
  Rezervni igralci
  3  Kolar Bor
  5  Atelšek Tim
  12  Kolenc Aljaž (V)
  13  Pikl Anžej
  14  Klemenšek Gal
  16  Strojanšek Žan
  17  Podvratnik Urban
  Rezervni igralci
  3  Šturbej Luka
  17  Kitak Lan
  19  Sim David
   TRENER
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Bezovnik David
   NK Rogaška
   Salaji Alem
   STRELCI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   1 : 4 10 - Bele Nejc (55')11m
   2 : 4 10 - Bele Nejc (69')
   NK Rogaška
   0 : 1   9 - Dimec Tadej (2') 
   0 : 2   10 - Satchwell Shakeone Sean (28') 
   0 : 3   9 - Dimec Tadej (40') 
   0 : 4   7 - Tomašinjak Denni (44') 
   2 : 5   14 - Cesarec Vid (90') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Pikl Anžej
       11 - Ažman Izar
  46'     17 - Podvratnik Urban
       6 - Nerat Nace
  64'     5 - Atelšek Tim
       19 - Lončar Rok
  84'     3 - Kolar Bor
       4 - Nadlučnik Staš
  84'     14 - Klemenšek Gal
       8 - Rozoničnik Filip
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Sim David
       13 - Ruškovački Matija
  46'     3 - Šturbej Luka
       10 - Satchwell Shakeone Sean
  81'     17 - Kitak Lan
       7 - Tomašinjak Denni
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan