Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 23/24
  Zapisnik: 12. krog 24.03.24
   TEKMA: NK Rogaška - Šmartno 1928 6 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Plevčak Dejan
   1. pomočnik: Vozlič David
   2. pomočnik: Knez Aljaž
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Lorber Žan (V)
  2  Šturbej Luka
  4  Hernavs Miha
  5  Šakić Antonio
  6  Lipnik Niko (K)
  7  Tomašinjak Denni
  9  Dimec Tadej
  10  Satchwell Shakeone Sean
  11  Urlep Blaž
  18  Bajramaj Visar
  20  Novak Luka
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Basle Matic (V)
  4  Vuzem Gal
  5  Hankić Isak (K)
  7  Hrustić Amer
  8  Dokler Miha
  9  Stožir Blaž
  10  Buljubašić Safet
  11  Lubej Jaka
  16  Ledinek Marcel
  17  Halilović Ajas
  20  Vuzem Tim
  Rezervni igralci
  3  Drofenik Žiga
  14  Cvek Tin
  15  Žerjav Luka
  17  Kitak Lan
  21  Cesarec Vid
  Rezervni igralci
  14  Šmit Bine
  18  Kovač Murko Leon
  19  Brkić Luka
   TRENER
   NK Rogaška
   Kobilšek Urh
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 11 - Urlep Blaž (9')
   2 : 0 11 - Urlep Blaž (40')
   3 : 0 9 - Dimec Tadej (43')
   4 : 0 11 - Urlep Blaž (56')
   5 : 0 10 - Satchwell Shakeone Sean (65')
   6 : 0 9 - Dimec Tadej (75')
   Šmartno 1928
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    14 - Cvek Tin (59')
    4 - Hernavs Miha (75')
    17 - Kitak Lan (88')
   Šmartno 1928
    17 - Halilović Ajas (83')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
    14 - Cvek Tin (80')
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  57'     14 - Cvek Tin
       7 - Tomašinjak Denni
  57'     21 - Cesarec Vid
       2 - Šturbej Luka
  70'     17 - Kitak Lan
       10 - Satchwell Shakeone Sean
  86'     15 - Žerjav Luka
       9 - Dimec Tadej
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  59'     19 - Brkić Luka
       9 - Stožir Blaž
  64'     18 - Kovač Murko Leon
       8 - Dokler Miha
  64'     14 - Šmit Bine
       20 - Vuzem Tim
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan